На Буковині прощаються з військовими Дмитром Грабком, Олександром Бліско та Андрієм Гриджуком, які поклали життя за волю України

18 травня у Чернівецькій області прощаються з трьома військовими – Дмитром Грабком, Олександром Бліско та Андрієм Гриджуком, які загинули у боях проти російської армії.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної адміністрації, пише Суспільне.

Молодший сержант Дмитро Грабко був воїном військової частини 3028. Йому було 25 років. До повномасштабного вторгнення був воротарем футбольного клубу "Рідківці" та тренував дітей, йдеться на Facebook-сторінці Магальської громади. У квітні 2022 року його зарахували на службу в Національну гвардію України. З полеглим Дмитром Грабком прощаються у селі Рідківці.

Андрій Гриджук був солдатом військової частини А2988. Чоловіку був 41 рік. У нього залишилися дружина та двоє дітей, повідомив на Facebook-сторінці голова Хотинської громади Андрій Дранчук. Військового ховають у ці хвилини у Хотині.

Старшина Олександр Бліско служив у військовій частині А3715. З ним попрощаються о 12:00 на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації