На Буковині попрощалися з Героєм Іваном Ротарем (Міланом) полеглим за волю України

Сьогодні, 10 квітня у селі Костичани Ванчиковецької громади Чернівецької області попрощалися з полеглим Героєм, молодшим сержантом Іваном Ротарем (батальйон "Вовки Да Вінчі), який загинув за волю і незалежність України, захищаючи рідну землю.

Мужній воїн 67 омбр ДУК 1-го окремого механізованого батальйону «Вовки Да Вінчі» Іван Ротар (друг Мілан) родом з Новоселицького району с. Костичани загинув 5-го квітня у важкому бою на Донеччині. Він завзято та відчайдушно боронив Україну, виконуючи обов'язки на важких ділянках фронту та захищаючи країну від підступного московита віддав життя за кожного з нас.

На фото Іван Ротар четвертий зліва направо. Військові підрозділу "Вовки Да Вінчі". Джерело: radiotrek.rv.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє 16 сотня ДУК ПС - Буковина.

У перші дні війни перебуваючи за кордоном Мілан відгукнувся вступити у добровольчий підрозділ до лав ДУК ПС та згодом із великими труднощами приїхав до України, на кордоні його не хотіли впускати на війну, однак він зміг добратися до військового підрозділу. Згодом Іван перейшов до лав ЗСУ коли переформовували добровольчий підрозділ та став чудовим спеціалістом із керування безпілотниками.

На його рахунку безліч знищених ворожих підрозділів московського окупанта на Донеччині, це дозволяло зупиняти значні просування ворога та зберегти безліч життів побратимів через це за ним на фронті велося полювання.

Він був завжди із позитивним мисленням та зваженим у рішеннях, користувався повагою у побратимів. Іван зробив дуже багато для захисту України!

Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.

Вічна пам'ять та слава Герою!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації