На Буковині гідно вшанують пам’ять Назарія Яремчука до 70-ї річниці від дня народження видатного співака

Депутати Чернівецької обласної ради сьогодні під час 4-ї сесії проголосували за звернення до голів територіальних громад області, керівників закладів культури й освіти області щодо вшанування пам’яті Назарія Яремчука.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької обларади, рішення передбачає розробку та затвердження плану культурних заходів з нагоди 70-ї річниці від дня народження співака за участю культурних установ Чернівецької області, проведення тематичних уроків у закладах освіти, а також проведення всеукраїнського фестивалю української естрадної пісні ім. Н. Яремчука «Пісня буде поміж нас» у м. Вижниця.

Заплановані заходи дадуть змогу вшанувати на належному рівні пам’ять Назарія Яремчука й популяризувати його славетне ім’я та його творчість, що також сприятиме національно-патріотичному вихованню молоді.

Нагадаємо, що 30 листопада 2021 року, світова спільнота буде відзначати 70-річчя від дня народження нашого земляка — українського естрадного співака, якому нещодавно присвоїли звання Героя України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного артиста України Назарія Яремчука.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації