Мер Чернівців Клічук привітав чернівчан із Новим 2021 роком

ДАЙ, БОЖЕ! /

Новообраний міський голова Чернівців привітав чернівчан із прийдешнім Новим роком.

"Упевнений: рік, що минає, започаткував новий етап у житті Чернівців. Ми стали на шлях розвитку та змін на краще. Новий депутатський корпус уже продемонстрував рішучість і злагодженість у своїй роботі, що дає всі підстави сподіватись на те, що позитивний результат цієї роботи кожен житель міста зможе відчути вже найближчим часом", - зазначає мер міста.

Також Клічук зазначив, що його мета - зробити місто комфортним для дітей, - йдеться у привітанні, опублікованому на офіційному сайті Чернівецької Ратуші.

"Перед нами стоять складні виклики: умови пандемії та карантинних обмежень вплинули практично на кожний аспект нашого життя. Та разом ми все подолаємо. У нас є одна спільна мета: зробити наше місто таким, з якого не захочуть виїжджати наші діти. І я не маю сумнівів у тому, що ми впораємося з усіма завданнями на шляху до цієї мети".

Новий мер побажав чернівчанам "якнайскоріше повернутися до нормального життя" та впевненості у майбутньому.

"Щиро бажаю, щоб у новому році ми якнайскоріше повернулись до нормального ритму життя – без обмежень, без страхів і посилених заходів безпеки. А головне – бажаю всім здоров’я, добробуту і впевненості в майбутньому. З Новим роком!", - привітав Клічук.


Коментарі:
Більше новин по темі: