Ліцеїсти вступають у юридичні та військові виші: директор чернівецького ліцею отримав грамоту від Залужного

Директор Чернівецького філософсько-правового ліцею №2 Андрій Сігітов отримав Грамоту головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного - за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України.

Про це повідомляє управління освіти Чернівецької міської ради.

"Ця відзнака - для всього нашого ліцею і освіти Чернівців", - каже Андрій Сігітов, директор філософсько-правового ліцею № 2.

- Ліцей готує випускників до вступу у виші саме військового та юридичного спрямування, - розповідає Андрій Сігітов - Цього року фактично всі випускники нашого ліцею стали студентами вищих навчальних закладів, де готують юристів, військових, силовиків. Із 43 випускників 40 обрали саме такі виші.

Минулими роками такого майже стовідсоткового обрання спеціалізованих закладів не було.Директори додає, що не тільки хлопці, а й дівчата активно розвивають в собі всі навички майбутніх військових.

Приміром, у різних конкурсах міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура" , дівчата проявляють себе, зокрема, у стрільбі, не гірше за хлопців. А ліцей посідає у грі "Джура" призові місця.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації