Куди подівся бізнесмен з Буковини, “куратор слуг” у ВРУ Ілля Павлюк?

Ілля Павлюк чернівецький “бізнесмен”, відомий як король контрабанди на західному кордоні України, колишній помічник (людина) Калєтніка (екс голова митниці України часів Януковича), який тримає під контролем групу з 30 народних депутатів Верховної Ради України у фракції “Слуга народу”, з початку цього року пропав з інформаційного простору.

На початком активної фази війни з Росією, про нього нічого не чути і його авто не видно більше біля “Офісу Президента”. Де він?

Чи втік він від війни, чи боїться, що спливуть його зв’язки з “колаборантом” Медведчуком, який зараз “в бігах” і його притягнуть як і посіпаку “ідеолога” Погребінського до відповідальності, а можливо він знає, де переховується від українського правосуддя, Медведчук, - пише Західна Україна News у Фейсбук.

Минулого року журналісти розслідувачі bigus.infо зафіксували контакти Павлюка з людьми одіозного голови ОПЗЖ, на яких він проводив перемовини, щодо можливого приєднання його групи, до фракції ОПЗЖ.

То ж чи не випадково, що з початку “гарячої” фази війни, він пропав?!

Саме представники ОПЗЖ є колаборантами на тимчасово окупованих територіях України, які пішли на співпрацю з ворогом, - зазначає Західна Україна News.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації