Кіцманський міський голова Сергій Булега йде на службу в ЗСУ - мер повідомив про рішення на сесії

Кіцманський міський голова Сергій Булега 23 червня, під час позачергової сесії Кіцманської міської ради, повідомив присутніх про своє рішення проходити військову службу з 25 червня і зачитав розпорядження «Про тимчасове виконання обов’язків міського голови у зв’язку із призовом міського голови Булеги Сергія Борисовича на військову службу під час мобілізації на особливий період з 25 червня 2022 року».

Про це інформує пресслужба Кіцманської міськради.

— Я повністю довіряю своїм заступникам, керівництву та апарату міської ради, депутатському корпусу та виконавчому комітету, які за моєї відсутності зможуть забезпечити належне функціонування всіх сфер життєдіяльності Кіцманської територіальної громади, — сказав міський голова.

Під час засідання депутати розглянули, обговорили і прийняли важливі рішення в сферах медицини, освіти та землекористування. Зокрема, заслухали генеральних директорів КНП «Кіцманська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Володимира Хромюка та КНП «Кіцманський центр первинної медичної допомоги» Євгенію Косташик і внесли до фінансових планів медзакладів на 2022 рік необхідні зміни, яких вимагають нинішні реалії воєнного часу.

Фото після сесії з керівництвом і депутатами Кіцманської міської ради.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації