Головною освітянкою Чернівців стала Ірина Ткачук. Що про неї відомо

Розпорядженням Чернівецького міського голови управління освіти міської ради має нову керівницю. Нею стала Ірина Ткачук. Сьогодні перед трудовим колективом начальницю представив заступник міського голови Юрій Лесюк.

Як зазначає пресцентр Ратуші у Фейсбук, Ірина Ткачук має два дипломи про вищу освіту. У 2011 році вона закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю фінанси, а у 2016 році отримала диплом фахового політолога. Вона - кандидатка економічних наук, доцентка.

До 2018 року працювала асистенткою кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Юрія Федьковича. До вересня 2020 року - докторантка Університету банківської справи.

З 2018 по травень 2020 року Ірина Ткачук очолювала Чернівецьку міську організацію партії «Самопоміч».

З вересня 2020 по травень 2021 - доцентка кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, позаштатна (на громадських засадах) радниця міського голови з питань освіти.

За даними місцевих ЗМІ, Ірина Ткачук входила до складу експертних кіл з питань Вищої освіти та з питань Науки та дослідництва громадської ради Міністерства освіти і науки України. Є співавтором "Стратегії Чернівецької області-2020".

Представлення Ірини Ткачук в міському управлінні освіти. Фото пресцентру Ратуші

Коментарі:
Більше новин по темі: