Герої Буковини: життя за Україну віддали Володимир Мартинюк, Іван Ляхомський та Іван Фартушняк
У боях за Україну загинули ще троє захисників із Буковини.
Про це на своїй фб-сторінці повідомила директорка чернівецького ліцею та волонтерка Галина Абрам'юк.
Свої життя за Україну віддали буковинці Володимир Мартинюк, Іван Ляхомський та Іван Фартушняк.



" Володимир Мартинюк, 41 рік, та Іван Ляхомський, 22 роки. Чин похорону - 20 червня о 12.00 год. на Садгірському кладовищі. Спочивайте, Герої.. Царство Небесне - ваше..." - написала Галина Абрам'юк.
Як додала працівниця Чернівецької міськради Оксана Меленко, Володимир Мартинюк проживав у мікрорайоні Рогізна, а Іван Ляхомський - у мікрорайоні Слобідка. Обидва мікрорайони розташовані у Садгорі.
"Запрошую прийти і провести в останню дорогу кращих синів України, які віддали життя за мирне небо над Чернівцями! Героям Слава!" - написала Оксана Меленко.
Згодом Галина Абрам'юк у Фейсбук повідомила про ще одну важку втрату. На передовій війни з рашистами загинув ще один буковинець - Іван Фартушняк.
"Він доєднався до тих, які лишилися у вчора, щоб ми пішли у завтра... Без права на забуття", - написала волонтерка.
ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
-
Віталій Косован, снайпер, 92 батальйону. 107 бригада ТРО: "Я вам скажу чесно, чому пішов на цю війну..."
-
Вісім діб на позиції один із двома полоненими пробув розвідник 155 бригади на псевдо Тімон
-
У Великому Кучурові віддалли останню шану полеглому захисникові Олексію Мануїлі
-
Як загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка полковник Сергій Захаревич. Зеленський повідомив деталі
-
На Буковині попрощалися з двома полеглими солдатами-захисниками: Олегом Рембою з Чернівців та Валентином Товстановським з Мамаївців
-
На Буковині провели в останню дорогу двох полеглих захисників: Віталія Шалаєва та Сергія Місюрка