Емоційне звернення воїна з передової до українців: Будьте нацією, а не би*лом! Війну відчувають лише ті, у кого сини, чоловіки, брати та сестри на війні. Для решти українців війна закінчилася

Військовослужбовець ЗСУ записав емоційне відео з передової до українців. Він закликав співгромадян не забувати в тилу, що йде страшна війна на виснаження і все більше гине захисників.

Відповідне відео на своєму YouTube-каналі розмістила телепрограма “Говорить великий Львів”. пропонуємо вашій увазі відео та пряму мову нашого захисника:

"Ну що, народ, пам’ять стала короткою? Так я вам нагадаю: згадайте Бучу, Ірпінь, Ізюм… Всі ці міста, де після деокупації , коли вигнали орків, скільки там було поховань. Хочу вам сказати, що рано чи пізно це знову повториться!

Про владу я не буду говорити, бо ви скажете, чому я звертаюся до вас - народу, а не до влади. Влада вже давно “похєрила” це все. Лише одна надія на вас, розумієте?! Рано чи пізно, на цю війну з таким ставленням влади і народу до неї - ми програємо цю війну! Як би це було не прикро, але ціною цього програшу буде життя наших дітей, ваших дітей… Це дійсно так.

Зараз в інтернеті, як ви слідкуєте за війною, жарко-шкварко там… Вам стає веселіше, інтересніше. Донатите військовим. Так, ніби йдуть донати, але дуже мало! Бійці самі збирають по місяцеві, по два місяці на дрони, автомобілі… Зато багатьох тішить, що там вогників багато… жарко-шкварко.

Але запам’ятайте, що на кладовищах місця дуже багато! Вистачить всім. Але ви маєте знати одне - ховати нікого не будуть! Буде так, як в Бучі. просто вириють яму, скинуть, засиплять і все. А вам ялинки зараз треба… Влада буде ставити ялинку. Більшість каже, от треба для дітей, внуків, бабки, дєдушки та мамки. Так кому зараз це треба?! Бо потім як прилетить туди… Кого ви будете звинувачувати? Владу чи себе?

Перш, ніж когось звинувачувати, ви звинувачуйте себе! І задумайтеся, завдяки кому ви спите спокійно у своїх ліжках і своїх будинках.

Так, лунають у вас тривоги. Але у порівянні з тим, що зараз відбувається на наших напрямках під Авдіївкою, Лимано-Куп’янський напрямок бійцям неймовірно важко, але вони тримаються! БО ВОНИ ВІРЯТЬ У ПЕРЕМОГУ! А ви вже забули, завдяки кому ви зараз живете спокійно розважаючись.

У мене більше немає слів. Ми були Нацією, коли оце все почалося. Зараз ми вже не Нація. Ми стали просто "бидлом". Війну відчувають лише ті, у кого сини, чоловіки, доньки, брати, сестри на війні. Для решти українців війна закінчилася.

Рано чи пізно війна прийде і постукає… Влада втече! Куди ви будете тікати? Нікуди… І знову ви тоді будете згадувати своїх захисників, яких, на жаль, залишилося дуже мало з таким ставленням і таким відношенням до них.

Подумайте ще раз чи спостерігати розважаючись у "жарко-шкварко" чи швидко зібрати на черговий дрон.

Слава Україні Все буде Україна!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації