Доки всі вважали його вбитим, він діставав цінну інформацію про ворога: історія добровольця з Буковини Михайла Коропчука
Його вважали загиблим, але він вижив та дістав цінну інформацію про ворога. «Ми розуміли, що це дорога в один кінець, але хтось мав це зробити», - каже Михайло Коропчук, солдат 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10 бригади, який пройшов крізь пекло.
Воїн Михайло Коропчук, який записався в добровольці за кілька днів до повномасштабного вторгнення, розповідає свою історію в авторській програмі журналістки Алли Спрінчінат.
Неймовірні факти із шляху Михайла Коропчука на війні в цитатах:
"Після поранень, я не хотів проходити МСЕК, я хотів далі воювати, хоча у мене одна рука була коротша за іншу і мені могли дати групу інвалідності".
"Побратими пили за упокій, вважали 200-тим, оскільки 5 днів не виходив на зв’язок і всі розуміли, що в такому пеклі вижити було неможливо".
"Я знав, що ми їдемо в один бік, оскільки випадково почув, як командування сперечалося на рахунок цього завдання. Я розумів, що це дорога в один кінець, але завдання виконати потрібно було".
"Коли ми приїхали на завдання, дехто з моїх побратимів загинув, не встигнувши навіть вистрілити жодного разу".
"З поламаною рукою в 15 градусний мороз довелося пливти річкою, щоб уникнути обстрілів та дістатися до своїх".
-
Віталій Косован, снайпер, 92 батальйону. 107 бригада ТРО: "Я вам скажу чесно, чому пішов на цю війну..."
-
Вісім діб на позиції один із двома полоненими пробув розвідник 155 бригади на псевдо Тімон
-
У Великому Кучурові віддалли останню шану полеглому захисникові Олексію Мануїлі
-
Як загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка полковник Сергій Захаревич. Зеленський повідомив деталі
-
На Буковині попрощалися з двома полеглими солдатами-захисниками: Олегом Рембою з Чернівців та Валентином Товстановським з Мамаївців
-
На Буковині провели в останню дорогу двох полеглих захисників: Віталія Шалаєва та Сергія Місюрка