Доки всі вважали його вбитим, він діставав цінну інформацію про ворога: історія добровольця з Буковини Михайла Коропчука

Його вважали загиблим, але він вижив та дістав цінну інформацію про ворога. «Ми розуміли, що це дорога в один кінець, але хтось мав це зробити», - каже Михайло Коропчук, солдат 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10 бригади, який пройшов крізь пекло.

Воїн Михайло Коропчук, який записався в добровольці за кілька днів до повномасштабного вторгнення, розповідає свою історію в авторській програмі журналістки Алли Спрінчінат.

Неймовірні факти із шляху Михайла Коропчука на війні в цитатах:

"Після поранень, я не хотів проходити МСЕК, я хотів далі воювати, хоча у мене одна рука була коротша за іншу і мені могли дати групу інвалідності".

"Побратими пили за упокій, вважали 200-тим, оскільки 5 днів не виходив на зв’язок і всі розуміли, що в такому пеклі вижити було неможливо".

"Я знав, що ми їдемо в один бік, оскільки випадково почув, як командування сперечалося на рахунок цього завдання. Я розумів, що це дорога в один кінець, але завдання виконати потрібно було".

"Коли ми приїхали на завдання, дехто з моїх побратимів загинув, не встигнувши навіть вистрілити жодного разу".

"З поламаною рукою в 15 градусний мороз довелося пливти річкою, щоб уникнути обстрілів та дістатися до своїх".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації