Депутат Чернівецької міськради від “Нарконтролю” Швець складає свої повноваження

Депутат Чернівецької міськради від політичної партії "Народний контроль" Олександр Швець написав заяву про дострокове припинення повноважень депутата.

Відповідний проєкт рішення опублікований на сайті міськради, пише molbuk.ua

"... на підставі заяви депутата Чернівецької міської ради VIII скликання Швеця О.Ю. від 15.02.2024 р. про дострокове складання депутатських повноважень, Чернівецька міська рада вирішила достроково припинити повноваження депутата...", - йдеться у проєкті рішення.

Олександр Швець народився 12 лютого 1993 року. Працював менеджером зі збуту нерухомості в будівельній компанії.

Обраний депутатом міської ради за підсумками місцевих виборів 2020 року. За нього проголосували 32 виборці.

Олександр Швець є наймолодшим депутатом Чернівецької міськради нинішнього скликання. На момент обрання депутатом йому було 27 років. У своїй передвиборній програмі у 2020-му році він зазначав:

"Я – молодий батько, і хочу, щоб наші діти росли у комфортному процвітаючому місті. У 24 роки я очолив об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Але тепер розумію, що змінювати потрібно набагато більше, ніж просто дім, у якому ти живеш. Змінювати потрібно наше місто, і я готовий працювати для того, аби життя у ньому стало кращим!"

Заяву депутата мають розглянути на сесії міськради 29 лютого.

Олександр Швець - не єдиний депутат із фракції "Народний контроль", який покинув депутатські лави. Раніше повноваження склали голова фракції Михайло Яринич та Іван Гончарюк. Вони зараз - у лавах ЗСУ. Замість них депутатами стали Валентин Шевчук та Віталій Смандич.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації