Був прекрасним сім’янином та вболівав за Україну: історія захисника з Буковини Івана Власова, який поліг у бою під Бахмутом

Був відповідальним, доброзичливим, життєлюбом та прекрасним сім’янином. Наполегливо працював, мріяв про щасливе майбутнє своїх донечок у мирній квітучій Україні, яку до останнього подиху мужньо захищав від ворожої навали.

Історію Героя Івана Власова публікують "Незабутні. Буковина пам’ятає".

Народився Іван Васильович Власов 14 квітня 1982 року в селі Комарів Кельменецького (нині Дністровського) району Чернівецької області. Зростав працьовитим, доброзичливим, завжди охоче допомагав друзям та всім, хто того потребував. Після закінчення Комарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів вступив до Чернівецького технікуму залізничного транспорту, на заочну форму навчання. У 2000 році був призваний до лав Збройних сил України. Службу проходив у місті Великі Мости Львівської області.

Одружившись, став батьком донечок Карини та Христини. З 2004 року до 2023 року працював у кельменецькій пекарні «Колосок». Був відповідальним, дуже любив свою сім’ю, рідний край, Україну, яку хотів бачити незалежною, вільною, розвинутою, мирною країною.

Після повномасштабного вторгнення рашистів в Україну, 3 лютого 2023 року, був мобілізований. Служив солдатом, стрільцем у військовій частині А 4267. Іван Власов загинув 29 березня 2023 року, виконуючи бойове завдання. Захисник поліг під час оборонного бою внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області. Похований 4 квітня 2023 року на кладовищі рідного села Комарів.

У глибокій зажурі залишилися батько Василь, мати Марія, дружина Дана, доньки Карина та Христина. Пам'ять про героя-захисника залишиться назавжди в їхніх зболених серцях.

Рідні Івана Власова одержали від Президента України пам’ятний лист-подяку за жертовне служіння у лавах Збройних сил України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації