Буковинець, воїн розвідник “Конан” відзначений премією від «Української правди» в номінації "Натхнення року"

Історія українсього воїна з Буковини “Конана” із спецпідрозділу «Артан» ГУР стала однією із найприголомшливіших подій воєнного 2023-го року.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, під час бойової операції у Чорному морі “Конан” випав за борт човна, який перебував під атакою російського винищувача. Махнув побратимам, щоб відходили, і опинився сам на сам із Чорним морем – за 130 кілометрів від берега. Боєць провів у солоній воді 14 годин і вижив, дочекався порятунку.

Український розвідник, боровся з хвилями, подумки говорив із дружиною, молився, думав про сина, якому не виповнилося і року, мріяв про фрукти і солодку воду. На нього сідали чайки. Його постійно відносило течією від вишок, які слугували орієнтиром. Але він продовжував рух.

У межах щорічної премії року від видання «Українська правда» Конана відзначили у номінації «Натхнення року».

«Я простий хлопець, який виріс у селі. Я військовослужбовець, який любить свою роботу. І, як виявилося, я людина, що дуже любить життя», – так розвідник розповів про себе журналістам.

Тепер він прагне донести свою історію якомога більшій кількості людей. «Щоб вони не здавалися», – сказав Конан.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко повідомив, що легендарного розвідника буде представлено до нагороди «За заслуги перед Буковиною».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації