Буковина пам'ятає Бориса Гріга, який служив у Французькому іноземному легіоні і добровольцем пішов на війну у 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду ЗСУ

Борис Іванович Гріга народився 22 травня 1968 року в селі Шебутинці, тоді Сокирянського району Чернівецької області. У 1983 році закінчив місцеву восьмирічну школу і продовжив навчання у Чернівецькому індустріальному технікумі за спеціальністю «технік-електромеханік».

Згодом проходив службу у лавах Збройних Сил України. У 1995-1996 роках Борис Гріга брав участь у миротворчих операціях під егідою ООН на території колишньої Югославії. Потім служив у Французькому іноземному легіоні. Він був ветераном і мав статус учасника бойових дій з 14 жовтня 1998 року.

Фото: Фейсбук-сторінка “Незабутні: Буковина пам'ятає”

Про це пише Фейсбук-сторінка “Незабутні: Буковина пам'ятає”.

Борис Гріга займався туризмом, любив ходити в гори і використовував кожну можливість для подорожей і нових відкриттів. Чоловік обожнював природу і часто зустрічав світанки на гірських вершинах.

Він завжди переймався долею багатостраждального українського народу і вболівав за долю рідної України. Хотів, аби люди жили щасливо на своїй землі. Тому був активним учасником Революції Гідності і добровільно пішов захищати свою державу, коли росія розпочала проти України повномасштабну війну.

Фото: Фейсбук-сторінка “Незабутні: Буковина пам'ятає”

Сержант Борис Гріга боронив рідну землю у складі 108 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ. Він був бойовим медиком. Щоразу, виїжджаючи на завдання, казав, що воює з окупантами, аби у його дітей було мирне та світле майбутнє. Своїм побратимам радив завжди тренуватися та зберігати спокій у душі, хай би яка важка ситуація не спіткала. Він умів не лише надати медичну допомогу, але й розрадити друзів у критичній ситуації, яких на фронті чимало.

Загинув відважний захисник 8 червня 2022 року поблизу селища Врубівка на Донеччині. Під час виконання бойового завдання військовослужбовець потрапив під ворожий мінометний обстріл.

Фото: Фейсбук-сторінка “Незабутні: Буковина пам'ятає”

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України від 21 липня 2022 року №523/2022 Борис Гріга відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Воїнові також посмертно присвоєно звання Почесного громадянина Сокирянщини.

У Бориса Гріги залишилася мати Марія Миколаївна, сини Євген та Ілля, донечка Єва, кохана жінка Світлана, сестра Раїса та племінник Віктор.

Вічна пам’ять та слава Героєві!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації