"Буду вважати, що саме ті, хто розпускають ці чутки, самі і займаються розкраданням": Іван Мунтян категорично заперечує, нібито він продає гуманітарну допомогу

Навіть не уявляв, що замість об’єднання навколо порятунку нашого спільного дому, знову буйним цвітом процвітатимуть політикани, - написав лідер буковинської "Батьківщини" Іван Мунтян на своїй сторінці у Фейсбук, якого цитує BukNews.

- Іноземні доброчинці прислухалися до моїх порад спрямовувати гуманітарну допомогу до церков – адже саме до них є найбільша довіра суспільства, і я сам абсолютно переконаний, що з церков нічого не йде на продаж, як це, на жаль, може траплятися з деякими іншими пунктами збору допомоги, - визнав політик.

- Якщо комусь із правоохоронців зайти до мого будинку перешкоджає тільки відсутність дозволу суду, то я таких запрошую до себе разом із пресою – мої двері відкриті, і в моїх словах можете переконатися самі. І замість «ганятися за привидами», яких не існує, зробіть краще щось корисне для людей. Хоч це й, мабуть, важко для тих, хто займається хіба що анонімними телефонними дзвінками, звик працювати на замовлення і сам уже по вуха у корупції.

Важко бути самим забрудненим – бо тоді здається, що всі навколо такі. Важко повірити, що хтось щось робить безкорисливо, якщо сам без грошей палець об палець не вдарив… Тож якщо конкретних звинувачень, окрім балачок, у таких «діячів» немає, то я буду вважати, що саме ті, хто розпускають ці чутки, самі і займаються розкраданням допомог, - переконаний Іван Мунтян.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації