Буданов в інтерв'ю американцям натякнув, що звільнення Залужного з посади Головкома ЗСУ було "правильним рішенням" Зеленського

Голова військової розвідки України генерал-майор Кирило Буданов натякнув, що заміна головнокомандувача Збройних сил України президентом Володимиром Зеленським, на його думку, була правильним рішенням. Він також дав коментар стосовно чуток про розбіжності у поглядах між Валерієм Залужним та главою держави.

Про це йдеться в інтерв'ю Буданова для CBC News, опублікованому 28 лютого. Як зауважили у виданні, на початку року в ЗМІ поширювалися чутки про незадоволеність Зеленського ходом повномасштабної війни з Російською Федерацією, пише Oboz.ua

Самого Кирила Буданова тоді називали одним із кандидатів на посаду головнокомандувача замість Залужного. ЗМІ також повідомляли про те, що Зеленський міг заздрити популярності Залужного і сприймати його як можливого політичного суперника у майбутньому, додали в CBC News.

ЗМІ також зазначали, що виникли розбіжності у поглядах між Зеленським і Залужним, зокрема, щодо мобілізації.

Так, за словами Буданова, між верховним і головнокомандувачем ВСУ навряд чи могли бути особисті розбіжності, у випадку коли один з них "прямо підлеглий іншому".

"Якщо все добре, усе чудово й усе зроблено правильно, то чому ми опинилися в тій ситуації, у якій ми перебуваємо?" – сказав начальник ГУР МО, коментуючи рішення Зеленського замінити Залужного.

Раніше президент України Володимир Зеленський пояснив звільнення Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ необхідністю "перезавантаження" керівництва армії. Він вказав, що йдеться про "речі, які довго не змінювалися", але не уточнив, які саме.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації