Буданов очолить Міністерство оборони замість Резнікова — Арахамія

Голова фракції Слуга народу у Верховній Раді Давид Арахамія підтвердив кадрові зміни у владних структурах. Він повідомив, що Міністерство оборони замість Олексія Резнікова очолить начальник Головного управління розвідки МОУ Кирило Буданов.

«Війна диктує кадрову політику. Час і обставини потребують посилення та перегрупування. Це відбувається зараз і буде відбуватися в майбутньому», — написав Арахамія написав у своєму телеграм каналі, пише NV.

Водночас чинний очільник Міноборони Олексій Резніков буде переведений на посаду очільника Мінстратегпрому.

«Олексій Резніков у межах уряду переводиться на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва, що абсолютно логічно, враховуючи його експертизу по Рамштайну й необхідність „підняти“ міністерство, яке має робити більше. Генерал-майор Кирило Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно для воєнного часу», — зазначив керівник парламентської фракції Слуга народу.

Також Арахамія підтвердив раніше озвучену інформацію про те, що т.в.о. міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка та т.в.о. Служби безпеки України Василя Малюка буде призначено на постійні посади.

«Логіка та сама. Силові відомства на цьому етапі мають очолити не політики, а кадрові силовики. Ворог готується наступати. Ми готуємося захищатися й повертати своє», — підкреслив Арахамія.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації