«Білет подарував дідусь»: стало відомо, як нардеп з Буковини виграв мільйони в лотерею

ДЕ ЗНАЙТИ ТАКОГО ДІДУСЯ? /

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Максим Павлюк, який нещодавно вразив інформацією з електронної декларації про виграш двох мільйонів гривень, став переможцем лотереї "М.С.Л" ще в 2016 році.

Про це йдеться у повідомленні на сайті державної лотереї, пише МБ

Там зазначається, що Максим Павлюк ще у 2016 році виграв у лотерею "Мегалот" 3 млн 325 тис грн, і про це повідомлялося на сайті "М.С.Л.".

Також на цьому ж сайті оприлюднено інтерв’ю Максима Павлюка, який розповів, що лотерейний білет йому придбав дідусь у Чернівцях.

"Я хоч і живу у Києві, однак часто навіщаю дідуся в Чернівцях. Останнього разу я був у нього разом із дівчиною одразу після того, як він зробив виграшну ставку в "Мегалот", проте ще не знав результатів розіграшу. І от, коли я зібрався вертатись від нього у Київ, він подарував мені свій чек зі словами "Забирай його собі. Може там тобі щось перепаде". Дивно, але як тільки чек опинився у моїх руках, дівчина одразу сказала, що він має бути особливим. Та в мене і самого було якесь дивне передчуття, яке досі не можу описати словами", – йдеться у тексті інтерв’ю.

"Коли дідусь пішов перевіряти інші лотерейні білети на свою улюблену лотерейну точку, його одразу сповістили, що в "Мегалот" виграли більше трьох мільйонів гривень. Та ще й у Чернівцях. Він одразу ж мене набрав по мобільному та сповістив про цю новину. Я миттю зайшов на офіційний сайт МСЛ, і знайшов інформацію про виграш. Там був надрукований номер чеку, який зірвав приз. І я тримав його у своїх руках!", – зазначається у інтерв’ю.

Окрім того, в "М.С.Л." звернули увагу на те, що виплата крупних виграшів у лотерею відбувається не одразу, а частками протягом заздалегідь визначеного проміжку часу.

"Крайній строк виплати виграшів вказується в Умовах проведення кожної лотереї. Ця інформація знаходиться у вільному доступі на офіційних сторінках наших лотерей та може бути переглянута ким завгодно у будь-який момент на нашому сайті", – йдеться у повідомленні.

"Поступова виплата виграшу – загальноприйнята практика операторів лотерей по всьому світу. Вона зумовлена тим фактом, що більшість людей психологічно не здатні адекватно скористатися величезною сумою грошей, які одразу потрапляють їм у руки. Доказом того є численні матеріали у ЗМІ, коли лотерейні переможці у стані ейфорії бездумно витрачають багатомільйонні виграші та залишаються з пустими кишенями вже через кілька місяців. Саме тому спершу переможці мають пройти процес адаптації, заспокоїтися, усвідомити виграну суму та грамотно спланувати свої майбутні витрати. Це – одна з форм відповідальності лотерейного оператора перед переможцем", – повідомили в "М.С.Л.".

Раніше повідомлялося, що народний депутат від партії "Слуга народу", уродженець Чернівецької області Максим Павлюк задекларував два мільйони гривень, як лотерейний виграш. Пів року тому Павлюк вже декларував подібний "виграш в лотерею" – 900 тисяч гривень.


Коментарі:
Більше новин по темі: