Бігус.Інфо про таємні зустрічі куратора "Слуг" Іллі Павлюка: люди Медведчука, депутати, "рецидивісти", “криміналітет” та купа чернівецьких

Хочеш вигідний закон і "порішати" за посаду – друг Зеленського допоможе. Пам'ятаєте давнього знайомого Президента і куратора "Слуг" Іллю Павлюка? Саме після відвідин його офісу ми помітили, як депутати синхронно голосували в інтересах Ахметова. Тож коли Зеленський заявив про боротьбу з впливом олігархів та бізнесменів на політику, ми вирішили перевірити, чи розповсюджується це на сусіда Зеленського по офісу.

Які питання "простий чоловік" Павлюк вирішує для олігархів і з ким зустрічається в дворику біля Президента? Вплив на тіньові призначення і таємні відвідини Офісу Зеленського – в сюжеті Анни Калюжної і Марії Землянської. Про це йдеться в анотації до нового розслідування журналістів BIHUS.іnfo на їхньому YouTube каналі.

Народну депутатку від фракції "Слуга народу" Олену Лис з Чернівців поряд з десятками інших депутатів цієї фракції журналісти помітили в офісі таємничого бізнесмена Іллі Павлюка.

Знайомі всі обличчя…. За інформацією журналістів, кадри, на яких Лис повертається із офісу Павлюка, були зняті 26 травня.

За інформацією журналістів, кадри, на яких Лис повертається із офісу Павлюка, були зняті 26 травня.

Журналісти підійшли до Олени Лис та поцікавились, що вона робила у приміщенні таємничого офісу бізнесмена.

"Тут варто сказати, що отримувати якісь коментарі у нардепів, чому вони ходять до Павлюка – окрема забавка. Їх накриває хвилею тотальної амнезії", – іронізують автори розслідування.

Водночас Лис відповіла на запитання розслідувачів: "Те, що я десь зустрічаюся чи десь іду з людьми, ще не значить, що я йду з якоюсь метою. Я взагалі не розумію, чому ви мене про це питаєте", – сказала нардепка з Чернівців.

Олена Лис відповідає на запитання журналістки Bihus.Info

Журналісти BIHUS.іnfo продовжують: Ми вже казали, що офіс Іллі Павлюка перетворився на такий собі політично-бізнесовий хаб. Інколи здається, що людей туди ходить більше, ніж до Зеленського. Це люди з різних сфер, різних репутацій та з різним багажем. До речі, про багаж. Дивіться, ранок 25 травня. Близько восьмої. Мерседес Іллі Павлюка паркується, сам Павлюк зникає за дверима офісу. Ще хвилина і водій мерседесу витягає сумку із багажника. І, судячи з того, як він її несе, важку сумку. Йде слідом за шефом. Озимі хороші вродили, чи сало родичі передали… Або ЦЕ КЕШ. ЯКЩО ЦЕ КЕШ, ТО ДЛЯ КОГО?

Водій мерседесу витягає сумку із багажника. І, судячи з того, як він її несе, важку сумку. Йде слідом за шефом…
Чернівецький депутатат-бізнесмен Валерій Чинуш киває чоловікові, куди повертати спорожнілу сумку…

Сумка дуже скоро йде в мандри. Її згодом виносить ось цей чоловік (на відео). Ми бачимо його щодня. І він, судячи зі всього, працює в Іллі Павлюка. Інший чоловік, ось цей в сорочці, показує кому сумку віддати.

Чоловік у сорочці – чернівецький депутат Валерій Чинуш. Він найбагатший чернівецький депутат. Так, принаймні, кажуть місцеві ЗМІ. А ще – він партнер родини Павлюка. Донька останнього – Софія – разом з Чинушем володіють бізнес-центром "Буковинський".

Журналісти Bihus.info зафіксували Валерія Чинуша біля офісу Іллі Павлюка

Невже справді готівка? Ми (журналісти Бігуса) не стверджуємо. Але ж візитери прямо на це натякають! 2 червня. Офіс Іллі Павлюка. Ось його брат Василь зустрічається із Юрієм та Інною Міньками. Вони із Чернівців. Інна Мінько 2020 року балотувалася у депутати Чернівецької обласної ради від «Слуги народу». Ну, а Юрій нещодавно вийшов із СІЗО.

Юрій та Інна Мінько. Вони із Чернівців. Інна Мінько 2020 року балотувалася у депутати Чернівецької обласної ради від «Слуги народу», а Юрій нещодавно вийшов із СІЗО
Брат Іллі Павлюка Василь (попереду, справа) зустрічається із Юрієм та Інною Міньками з Чернівців
Добре знайомий нам фігурант кримінальної справи Юрій Мінько. Його затримала СБУ за підозрою у розкраданні коштів на ремонт доріг у Чернівецькій області
Пригадуєте?

Як пишуть регіональні ЗМІ, його затримала СБУ за підозрою у розкраданні коштів на ремонт доріг у Чернівецькій області. Учасники «схеми» вимагали від підрядника відкат з перерахованих за ремонт доріг бюджетних грошей, - йдеться в розслідуванні столичних журналістів.

Інший день. З офісу Павлюка виходить чоловік, схожий на чернівчанина Юрія Савчука. Цього чоловіка у ЗМІ називають авто дилером, пов’язаним із кримінальним світом. У минулому році він, нібито, теж вийшов із СІЗО, де пробув кілька місяців після того, як нацполіція запідозрила його у причетності до схеми викрадання елітних автівок.

З офісу Павлюка виходить чоловік, схожий на чернівчанина Юрія Савчука. Цього чоловіка у ЗМІ називають авто дилером, пов’язаним із кримінальним світом.

Це нам здавалося, що ця людина схожа на Савчука. Але кілька днів тому ми зустріли тут цього чоловіка знову і звернулися до нього:

- Ви Юрій Савчук?
- Так.
- Скажіть, ви якось співпрацюєте з Іллею Павлюком?
- Та ні, я до хлопців приїхав…
- А чому ж ви тоді біля його офісу знаходитеся? А це правда, як пишуть ЗМІ, що на вас нібито була заведена кримінальна справа щодо угону елітних автівок, це правда?
- Ну, якщо пишуть, ви знаєте…

- Ви Юрій Савчук? - Так.

А далі в офісі Іллі Павлюка з"явився Андрій Пальчевський…

Подробиці скандального журналістського розслідування BIHUS.іnfo дивіться у цьому відео:


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації