Азовець Тавр, який керував обороною Маріуполя, висловився, які українці його бісять

Український захисник Богдан Кротевич із позивним Тавр висловився про українців у тилу, які розповідають військовим, як їм жити, але не йдуть на війну.

У бесіді з Раміною Есхакзай військовий зазначив, що українці дякують українським захисникам, але вже забули значення цих слів, цитує розмову NV.

За словами Тавра, людям варто нагадати про звірства російських окупантів у Бучі, Ірпені та Маріуполі.

«Мені важко досі згадувати Маріуполь у плані втрат: знайомих, друзів, військовослужбовців. Мене бісить, що молоді, мотивовані, націоналістичні хлопці гинуть, а якісь незрозумілі люди, які мають незрозуміле моральне сприйняття світу, сидять у різних містах і намагаються розповісти військовим, як їм жити. Вони допомагають ТОБІ воювати. Треба нагадати їм, що вони допомагають собі не бути зґвалтованими, з відрізаними головами і зв’язаними руками, як це було в Бучі, Ірпені та Маріуполі. Їм про це не говорять ні на марафоні, ні на прогресивних YouTube-каналах. Кажуть „дякую захисникам“, але настільки часто, що забули сенс того, про що говорять. „Дякую захисникам, що подарували день життя“. Але якщо глобально подумати, то люди, які знаходяться на передовій лінії, єдине, що дозволяє Україні існувати», — зазначив він.

Богдан Кротевич із позивним Тавр — начальник штабу полку Азов. Він був одним із тих, хто командував обороною Маріуполя з перших днів повномасштабного російського вторгнення Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації