"Астанавітєсь": Янукович "воскрес" і наговорив нових дурниць українцям

У Кремлі вирішили, що настав час на "останній козир" і випустили "в ефір" експрезидента-втікача Віктора Януковича. Засуджений в Україні за держзраду до 13 років позбавлення волі, Янукович "з-за поребрика" звернувся до українців з черговим "Астанавітєсь!"

Звернення Януковича опублікував його прессекретар Юрій Кірасир у Facebook. У ньому колишній президент України слухняно переповів наративи Путіна про воювання "до останнього українця" та заклики дати висловитись усім, "хто має конструктивні пропозиції", пише Обозреватель.

Саме смішне, що прессекретар Януковича у "шапці" на своїй сторінці у Фейсбук забув, або не знає ініціалів свого шефа-проФФесора:

Пост зі зверненням Януковича отримав "аж" чотири "лайки"

Так, у своєму зверненні до "співвітчизників" нелегітимний Янукович звинуватив легітимну владу України в недосвідченості й авантюризмі та закликав врятувати "те, що залишилось"

"Мені здається, що сьогодні як ніколи потрібна адекватна оцінка ситуації та повага до найрізноманітніших думок громадян України. Громадяни самі мають зробити вибір — воювати "до останнього українця" чи намагатися зберегти те, що ще залишилося", — заявив Янукович.

Він також закликав українців одуматися і не вірити владі, а саму владу – "перестати брехати про постійні "перемоги"".

Не забув "легітимний" і про себе, запропонувавши як альтернативу "недосвідченій" владі себе коханого.

"Я знаю, якими мають бути наступні кроки, дії та рішення, які допоможуть досягти миру шляхом взаємних поступок", – заявив Янукович.

Нагадаємо, 19 травня Печерський районний суд Києва надав дозвіл на арешт експрезидента України Віктора Януковича. Його підозрюють в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України).

Інший вирок Януковичу в справі про державну зраду, за якою він заочно отримав 13 років ув'язнення, набрав чинності у 2020 році.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації