Житло, майно дружини та земля: що задекларували голови сільських громад Дністровського району

У Дністровському районі Чернівецької області є 6 сільських громад. Усі шестеро голів цих громад подали декларації за позаминулий 2022 рік.

Суспільне Чернівці розповідає, що задекларували голови сільських громад Дністровського району.

Віктор Дронь, Клішковецька громада

Віктор Дронь на посаді голови Клішковецької сільради у 2022 році заробив понад мільйон гривень, ще понад 1 700 гривень отримав як подарунок від Чернівецької обласної адміністрації. Його дружина Любов отримала понад 360 тисяч гривень зарплати на роботі у Клішковецькому центрі первинної меддопомоги та володіє автомобілем Toyota Landcruiser 2006 року випуску.

Також дружина зберігає 5 тисяч євро, 75 тисяч доларів та 100 тисяч гривень готівкою. Дронь задекларував у готівці 15 тисяч доларів, 18 тисяч євро та 200 тисяч гривень.

Голова Клішковецької сільської громади Віктор Дронь
Віктор Дронь. Джерело: klishkovetska-gromada.gov.ua

Любов Дронь володіє дев'ятьма земельними ділянками у селі Перебиківці та нежитловим приміщенням. Їх площа становить від понад 1 400 до 7 600 квадратних метрів. Також має квартиру у Чернівцях площею понад 100 квадратних метрів.

Віктор Дронь задекларував шість ділянок у Перебиківцях площею від понад 1 300 до понад 15 000 квадратних метрів. Крім цього має у селі нежитлове приміщення та два будинки, а також квартиру.

Іван Янко, Вашковецька громада

Голова Вашковецької громади Іван Янко на посаді отримав понад 333 тисячі гривень. Його дружина — майже 400 тисяч гривень на роботі у центрі медико-санітарної допомоги в Сокирянах. Також вона володіє 10 тисячами доларів готівкою.

Квартира в Чернівцях, майно дружини та земля. Що задекларували голови сільських громад Дністровського району
Іван Янко. Фото: Facebook/Іван Янко

У декларації Янка є квартира на 35 квадратних метрів у Сокирянах, вона перебуває у спільній сумісній власності дружини та сина Янка. Іван Янко володіє мотоциклом Ява 1981 року випуску, а також автомобілями MERCEDES-BENZ VITO 2005 року випуску та MERCEDES-BENZ SPRINTER 2005 року випуску вартістю 150 тисяч гривень.

Андрій Гермак, Лівинецька громада

Голова Лівинецької громади Андрій Гермак на посаді отримав 353 тисячі гривень зарплати. 132 тисячі зарплати за роботу в відділі фінансів Лівинецької сільради отримала дружина Гермака, також вона заробила 3 тисячі гривень за надання майна в оренду. У декларації йдеться про зарплати батьків Гермака — 29 та 41 тисяча гривень за рік. Також за надання майна в оренду батьки Гермака загалом отримали майже 20 тисяч гривень.

Андрій Гермак володіє автомобілем Volkswagen Caddy 2008 року випуску, мотоблоком Мотор Січ 2015 року та мопедом SPARK 2019 року. Дружина Гермака має авто KIA SOUL 2010 року випуску. Батько Гермака володіє двома тракторами загальною вартістю 60 тисяч гривень.

Квартира в Чернівцях, майно дружини та земля. Що задекларували голови сільських громад Дністровського району
Андрій Гермак. Фото: Facebook/Андрій Гермак

У власності Андрія Гермака є земельна ділянка у селі Вороновиця на 500 квадратних метрів та будинок на 70 квадратних метрів у Лівинцях. Будинок перебуває у спільній власності з батьками. Дружина Гермака володіє земельними ділянками у Бабині із загальною площею майже 1,5 гектара. Також дружині належить будинок у Бабині на 72 квадратних метри. Батьки Андрія Гемака володіють земельними ділянками у Лівинцях загальною площею 2,6 гектара.

Аркадій Шова, Мамалигівська громада

Голова Мамалигівської громади Аркадій Шова отримав 726 тисяч зарплати, а також — подарунок від ОВА за 250 гривень. Дружина Шови за роботу на комунальному підприємстві заробила 121 тисячу гривень, а також отримала 73 тисячі гривень виплат від страхової компанії. Матір Шови має пенсію 50 тисяч гривень за рік.

Квартира в Чернівцях, майно дружини та земля. Що задекларували голови сільських громад Дністровського району
Аркадій Шова. Фото: Facebook/Аркадий Шова

У власності Шови є ділянка на пів гектара у Мамализі. Дружина Шови володіє будинком на 62 квадратні метри у Кошулянах та трьома земельними ділянками загальною площею на гектар. У матері Шови є будинок на 109 квадратних метрів та шість земельних ділянок загальною площею понад 2 гектари.

Юрій Юзва, Недобоївська громада

Голова Недобоївської громади Юрій Юзва за рік заробив 571 тисячу гривень. Також задекларував подарунок від ОВА за 250 гривень, ще відшкодування, соцвиплати, допомога та проценти на понад 4 тисячі гривень. Дружина Юзви за роботу у міськраді Хотина отримала 97 тисяч гривень, а також — понад тисячу гривень процентів з банку та понад тисячу гривень за надання майна в оренду.

Юрій Юзва володіє автомобілем Audi 1994 року випуску, а також користується машиною Volkswagen Passat 2010 року вартістю 109 тисяч гривень, яка є у власності Оксани Юзви.

Квартира в Чернівцях, майно дружини та земля. Що задекларували голови сільських громад Дністровського району
Юрій Юзва. Фото: Український кризовий медіа-центр

Юзва разом із ще двома родичами має у спільній власності квартиру на 71 квадратний метр у Хотині. Дружина Юзви володіє будинком на 40 квадратних метрів та чотирма земельними ділянками загальною площею 1,6 гектара в селі Атаки. Також Юзва та його дружина мають цінні папери Хотинського сирзаводу.

Олег Горбатюк, Рукшинська громада

Голова Рукшинської громади Олег Горбатюк перебуває у складі ЗСУ. Він задекларував 229 тисяч зарплати у Рукшинській сільраді, а також — понад мільйон гривень зарплати у військовій частині. Дружина Горбатюка 92 тисячі гривень зарплати в управлінні освіти Чернівців, 19 тисяч — в чернівецькому університеті, 82 тисячі — у ліцеї №20 в Чернівцях, а також — тисячу гривень із профспілки. Олег Горбатюк зберігає 500 тисяч гривень готівкою.

Квартира в Чернівцях, майно дружини та земля. Що задекларували голови сільських громад Дністровського району
Олег Горбатюк. Фото: Facebook / Олег Горбатюк

Олег Горбатюк має у спільній власності з дочкою квартиру на 58 квадратних метрів у Чернівцях. Також він володіє земельною ділянкою на 1200 квадратних метрів у Рукшині.

Дружина Горбатюка має у спільній власності зі ще трьома родичами квартиру на 51 квадратний метр в Чернівцях. Також їй належить дві земельні ділянки у селі Чепоноси загальною площею 2,9 гектара та нежитлова будівля в Рукшині на 826 квадратних метрів, цитує е-декларації Суспільне.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації