У гуртожитках Чернівецького національного університету катастрофічно бракує місць: як розселятимуть студентів

У гуртожитках Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича бракує місць для студентів. Це пов'язано з недостатньою кількістю місць в укриттях. Також в одному з гуртожитків живуть вимушені переселенці.

Про це у коментарі Суспільному розповіла проректорка університету Тамара Марусик.

У гуртожитки першочергово планують поселяти першокурсників – їх цьогоріч понад півтори тисячі. При цьому в укриттях на студентів усіх курсів є понад 2 тисячі місць.

"До нас прибуло багато вступників з регіонів, де ведуться бойові дії та які є небезпечними. Навіть кияни є. Зрозуміло, вони всі потребують гуртожитку. Згідно з розробленим алгоритмом, першочергово ми поселяємо першокурсників та студентів пільгових категорій. Залишається мінімум місць – на них поселяємо студентів 2 та 3 курсів", – розповідає проректорка.

Марусик каже, деякі факультети будуть ухвалювати рішення про дистанційну форму навчання. Також звернулися до Буковинського медичного університету, щоб поселити частину студентів у гуртожитках закладу, оскільки через повномаштабне вторгнення потік іноземних студентів до цього вишу зменшився.

Раніше Суспільне Чернівці розповідало, що через вторгнення РФ зменшилась кількість іноземців, які вчаться у Буковинському медуніверситеті:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації