Скандал із прапором УПА на ліцеї у Чернівцях: чому від директорки Галини Абрам’юк просять пояснення

У Чернівцях виник скандал із розвішаним на фасаді ліцею №5 "Оріяна" червоно-чорним прапором.

Як повідомляє molbuk.ua, до управління освіти міста надійшла скарга від місцевої жительки через розміщений на фронтоні будівлі ліцею прапор ОУН УПА. Тепер управління просить у директорки ліцею Галини Абрам’юк пояснення через цей факт.

Керівниця управління освіти міста Ірина Ткачук прокоментувала МБ ситуацію. Вона сказала, що ніхто від Абрам’юк пояснень "не вимагає".

"Надійшло звернення. Управління повинне дати на нього відповідь, оскільки воно не є анонімним. Відповідно, головний спеціаліст надіслав це звернення у школу для підготовки відповіді, а не пояснення. Принаймні мені так доповіли", – розповіла посадовиця.

Ірина Ткачук погоджується, що ця ситуація є неприємною: "На 8-му році війни в українському місті надходить скарга, яка взагалі не вкладається в голову...".

Водночас головна освітянка Чернівців зауважила, що управління освіти цілковито підтримує Галину Абрам’юк.

"Відповідь заявнику у понеділок підготуємо і обов'язково оприлюднимо. Абсолютно погоджуюсь, що не потрібно було навіть звертатись до школи з цим листом, відповідь мало готувати управління", – повідомила Ірина Ткачук.

Нагадаємо, Галина Абрам’юк висловила здивування через те, що управління освіти просить у неї пояснень через вивішений прапор ОУН УПА.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації