Навіщо потрібні ГДЗ (готові домашні завдання) за 10 клас?
Кожен рік старшої школи наповнений цікавими подіями та відкриттями. 10 клас — проміжна «станція» між випускним та державною підсумковою атестацією. Здавалося б, напружуватися школярам доводиться мінімально, оскільки ні зовнішнього тестування, ні будь-яких інших екзаменів у 10 класі не передбачено. Постає питання про доцільність існування ГДЗ за 10 клас та користь ГДЗ 10 в онлайновому форматі.
5 переваг онлайн-ГДЗ
Паперові збірники готових домашніх завдань вже давно втратили популярність. На зміну їм прийшли розв’язники в електронному вигляді. Вони виграють за п’ятьма параметрами:
- Вигода використання. Книги коштують дорого, а ГДЗ в інтернеті — безплатні.
- Зручність. Віртуальні готові домашки не займають місця, нічого не важать і завжди під рукою.
- Доступ 24/7. Списувати можна у будь-який час доби й навіть за межами дому чи школи. Якщо потрібно, реально швиденько виконати домашку навіть на ходу.
- Сумісність з різними пристроями. Відкрити онлайн-збірник можна з комп’ютера, телефона, планшета та електронної книги (якщо вона підходить для інтернет-серфінгу).
- Великий вибір. На одному сайті зібрані ГДЗ за всі класи відразу для декількох різновидів навчальних посібників.
Причини для використання ГДЗ у 10 класі
Відсутність ДПА та ЗНО — ще не привід вважати 10 клас найлегшим у старшій школі. Домашніх завдань задають дуже багато, тому учням немає коли розслаблятися. Щодня доводиться робити письмову домашку з 4-5 уроків. До того ж не варто забувати про додаткові заняття з репетиторами, усні завдання, гуртки та спортивні секції.
Розв’язники рятують від перевтоми, допомагають підвищити загальний рівень успішності, економлять час батьків.
Застосовувати ГДЗ доцільно у таких випадках:
- Коли немає часу робити уроки самостійно
Зазвичай такі надзвичайні ситуації трапляються відразу після канікул або, навпаки, перед їхнім початком.- Коли через пропуски не вдається розібратися зі складними темами самостійно
В розв’язниках наведені детальні пояснення до завдань. Аналізуючи їх, учень може заповнити пробіли у знаннях.- Коли з’являються перші симптоми перевтоми
Головний біль, апатія, поганий настрій — ознаки того, що школяр втомився від постійного інтелектуального навантаження. Не потрібно чекати, доки ситуація погіршиться. Краще взяти паузу і тимчасово перекласти відповідальність за домашку на допоміжні посібники.- Коли батькам потрібно перевірити ДЗ з тих предметів, яких раніше не було у шкільній програмі
В старших класах школярі рідко просять батьків перевірити домашку. Однак іноді допомога все-таки потрібна. Якщо дорослі не справляються, рятують розв’язники.- Коли потрібно підготуватися до олімпіади
Щоб навчитися розв’язувати завдання підвищеної складності, потрібно йти на хитрощі. Наприклад, застосовувати алгоритми розв’язання, знайдені в ГДЗ.
Готові домашні завдання однаково корисні у всіх класах. Головне — використовувати їх з розумом, щоб не стати жертвою власних лінощів.
-
В Україні почнуться масові перевірки аспірантів, яких стало підозріло багато. Кабмін дозволив шукати серед них "ухилянтів"
-
Вчителі зареєструвати петицію з вимогою підняти зарплати до 1-1,5 тис. доларів. Шмигаль каже, що грошей вистачає лише на війну. А прокурорам, суддям і Нафтогазу?
-
Економісти запрошують чернівчан в ЧНУ на освітній лекторій «Schumpeter Day»
-
НМТ-2025: до чого готуватися вступникам?
-
В Україні на місяць скоротили літні канікули. В Міносвіти пояснили причину такого рішення
-
У школах можуть запровадити ЗНО після 9-го класу