Навіщо потрібні ГДЗ (готові домашні завдання) за 10 клас?

Кожен рік старшої школи наповнений цікавими подіями та відкриттями. 10 клас — проміжна «станція» між випускним та державною підсумковою атестацією. Здавалося б, напружуватися школярам доводиться мінімально, оскільки ні зовнішнього тестування, ні будь-яких інших екзаменів у 10 класі не передбачено. Постає питання про доцільність існування ГДЗ за 10 клас та користь ГДЗ 10 в онлайновому форматі.

5 переваг онлайн-ГДЗ

Паперові збірники готових домашніх завдань вже давно втратили популярність. На зміну їм прийшли розв’язники в електронному вигляді. Вони виграють за п’ятьма параметрами:

 1. Вигода використання. Книги коштують дорого, а ГДЗ в інтернеті — безплатні.
 2. Зручність. Віртуальні готові домашки не займають місця, нічого не важать і завжди під рукою.
 3. Доступ 24/7. Списувати можна у будь-який час доби й навіть за межами дому чи школи. Якщо потрібно, реально швиденько виконати домашку навіть на ходу.
 4. Сумісність з різними пристроями. Відкрити онлайн-збірник можна з комп’ютера, телефона, планшета та електронної книги (якщо вона підходить для інтернет-серфінгу).
 5. Великий вибір. На одному сайті зібрані ГДЗ за всі класи відразу для декількох різновидів навчальних посібників.

Причини для використання ГДЗ у 10 класі

Відсутність ДПА та ЗНО — ще не привід вважати 10 клас найлегшим у старшій школі. Домашніх завдань задають дуже багато, тому учням немає коли розслаблятися. Щодня доводиться робити письмову домашку з 4-5 уроків. До того ж не варто забувати про додаткові заняття з репетиторами, усні завдання, гуртки та спортивні секції.

Розв’язники рятують від перевтоми, допомагають підвищити загальний рівень успішності, економлять час батьків.

Застосовувати ГДЗ доцільно у таких випадках:

 • Коли немає часу робити уроки самостійно
  Зазвичай такі надзвичайні ситуації трапляються відразу після канікул або, навпаки, перед їхнім початком.
 • Коли через пропуски не вдається розібратися зі складними темами самостійно
  В розв’язниках наведені детальні пояснення до завдань. Аналізуючи їх, учень може заповнити пробіли у знаннях.
 • Коли з’являються перші симптоми перевтоми
  Головний біль, апатія, поганий настрій — ознаки того, що школяр втомився від постійного інтелектуального навантаження. Не потрібно чекати, доки ситуація погіршиться. Краще взяти паузу і тимчасово перекласти відповідальність за домашку на допоміжні посібники.
 • Коли батькам потрібно перевірити ДЗ з тих предметів, яких раніше не було у шкільній програмі
  В старших класах школярі рідко просять батьків перевірити домашку. Однак іноді допомога все-таки потрібна. Якщо дорослі не справляються, рятують розв’язники.
 • Коли потрібно підготуватися до олімпіади
  Щоб навчитися розв’язувати завдання підвищеної складності, потрібно йти на хитрощі. Наприклад, застосовувати алгоритми розв’язання, знайдені в ГДЗ.

Готові домашні завдання однаково корисні у всіх класах. Головне — використовувати їх з розумом, щоб не стати жертвою власних лінощів.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації