Головна освітянка Чернівців Ірина Ткачук обурюється чуткам про те, що результати конкурсів на посади директорів шкіл вже "куплені-продані"

До кінця червня повинні відбутися конкурси на посади керівників закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади. Містом активно ширяться чутки про те, що результати конкурсів відомі наперед, що конкурсні завдання вже "куплені"-"продані" і змісту в самому конкурсі немає.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише начальниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук.

За її словами, окремі кандидати дозволяють собі залякувати конкурентів чи ширити думки про те, що вони вже є переможцями (так-так, Ви не помилилися: мова зараз саме про тих людей, які хочуть керувати школами...).

Ірина Ткачук категорично заявляє, що конкурс “буде проведено максимально прозоро, з дотриманням всіх необхідних процедур!”.

“Сам конкурс буде проведено у два етапи: І етап – тестування та вирішення ситуаційних завдань, ІІ етап – публічна презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Оцінюватиме учасників конкурсна комісія, що складається з фахових та неупереджених членів”, - написала вона.

Ірина Ткачук додала, що конкурсні завдання “ще проходять етап затвердження, а тому фізично не можуть бути відомі ані конкурсантам, ані навіть членам конкурсної комісії”.

"Тож, закликаю учасників до чесної конкуренції, адже саме ви є прикладом для наших дітей! І переконана, що наші школи повинні отримати найкращих директорів, які не тільки є фаховими, але і "живуть" ними", - зазначила керівниця міської освіти Чернівців.


Коментарі:
Більше новин по темі: