Ексголовний освітянин Чернівців Сергій Мартинюк нарешті подав у відставку сам

Сергій Мартинюк, який до травня цього року очолював управління освіти Чернівецької міської ради, а далі працював на посаді заступника, написав заяву на звільнення. Попереднього керівника відсторонювали від роботи, звільняли з цієї посади, проте у лютому 2021 року Сергій Мартинюк поновився у статусі начальника управління освіти.

Про це пише Інформаційне агентство АСС з посиланням на пресслужбу Чернівецької міської ради.

Як повідомили у Ратуші, Сергій Мартинюк написав заяву на звільнення 5 серпня 2021 року.

Нагадаємо, у серпні минулого року Сергія Мартинюка відсторонили від посади начальника міського управління освіти Чернівецької міськради. Тоді обов`язки керівника управління виконувала його заступниця Ніна Вітковська.

У жовтні 2020 року Сергія Мартинюка звільнили з посади за результатами проведеного службового розслідування. «Наша комісія рекомендувала секретарю міськради звільнити з посади Сергія Мартинюка. Таке рішення ухвалили більшістю голосів члени цієї комісії за результатами проведеного розслідування», - сказав тодішній заступник міського голови Володимир Середюк. Тоді Сергія Мартинюка звинувачували в тому, що він ніби-то не повернув у власність міста харчоблоки міських шкіл, якими користуються приватні підприємці. Володимир Середюк заявив, що звільнений керівник управління освіти не зміг комісії пояснити, чому харчоблоки не повернули на баланс міста.

Вже у лютому 2021 року Сергій Мартинюк через суд поновився на посаді начальника управління освіти Чернівецької ради. На цьому місці він пропрацював до травня, коли на посаду головної освітянки міста призначили Ірину Ткачук. Колишнього очільника Сергія Мартинюка перевели на посаду заступника.


Коментарі:
Більше новин по темі: