Чотири школи у Чернівцях йдуть на канікули раніше: причини та перелік закладів

У міському управлінні освіти назвали заклади, які змінили терміни осінніх канікул. Стало відомо, що школи 6, 8, 31 та 10 ліцей міста Чернівці йдуть на канікули з 18 жовтня. Про це кореспондентові ІА АСС розповіла заступниця начальниці міського управління освіти Олена Кузьміна. Чотири навчальні заклади йдуть на канікули тижнем раніше через старт опалювального сезону в Чернівцях, пояснили в міському управлінні освіти.

«У деяких школах міста наразі тривають ремонтні роботи, є ризик, що системи опалення не зможуть працювати на повну потужність. Тому управління рекомендувало таким школам переглянути можливість перенесення термінів канікул тижнем раніше, з 18 жовтня. Так канікули у цих закладах можуть навіть подовжитись через святкові вихідні 14-15 жовтня», - розповіла Олена Кузьміна.

Усього рекомендації розглянути можливість перенесення канікул були надіслані 12-ом навчальним закладам.

Рішення прийняли тільки 4 заклади з двох причин: ремонтні роботи та температурний режим. Так, у 8 школі та 10 ліцеї тривають ремонтні роботи за сприяння НЕФКО. Адміністрація 6 та 31 шкіл прийняла рішення про канікули, зважаючи на низький температурний режим.

«У 6 школі наразі скорочені уроки через холод. Тому прийняли таке рішення. Також там пам'ятають досвід минулого року, коли було важко під'єднати школу до опалення, там були прориви. Тому адміністрація прийняла таке рішення», - зазначила Олена Кузьміна.

"Із 11 жовтня з теплом 17 дитячих садків у Чернівцях з 65. Це переважно ті заклади, які мають окремі котельні. Наприклад, подали тепло у дитячі садочки на вулицях Дарвіна, 4, Хотинська, 4С, Гагаріна, 89, Вільшини, 13, Узбецька, 29, Сторожинецька, 30А. Дитячі садочки, які отримують тепло від великих котелень, що на вулиці Максимовича, "Південна-1", "Південна-3" та котельня на вулиці Руській будуть підключені, коли тепло почнуть подавати у багатоповерхівки, тобто з 18 жовтня", - сказав вчора на брифінгу керівник комунального підприємства "Чернівцітеплокомуненерго" Ігор Ніколенко.

Також, як зазначили у "Чернівцітеплокомуненерго", майже до кінця жовтня без тепла будуть ще 12 шкіл у Чернівцях. Ці заклади через проведення ремонтних робіт не готові до опалювального сезону. Всі інші школи отримають тепло.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації