Як Медведчуку прокачували ауру перед виборами: журналісти Bihus.Info отримали доступ до комп'ютера охоронця кума Путіна

Українські журналісти отримали дані з комп'ютера довіреного охоронця підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука. Йдеться про народного депутата забороненої фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Чорного. Як з'ясувалося, він зберігав десятки відео із шаманами, "сліперами" та "гіпнологами", до яких звертався у політичних цілях.

Про це повідомляє проєкт журналістських розслідувань Bihus.Info. Журналістам вдалося отримали копію жорсткого диску, який містить дані за кілька років, повідомляє Обозреватель.

Журналісти отримали дані з комп'ютера Віктора Чорного

На відео, знайдених у файлах, записано сеанси, де гіпнологи нібито вводять людину ("сліпера") в стан "гіпнотичного сну" й "переміщують" їх усередину свідомості Медведчука. Далі гіпнолог нібито "розмовляє" з його свідомістю через іншу людину.

Послугами шаманів і так званих гіпнологів нардеп користувався часто, зокрема з політичною метою. Наприклад, через гіпнотизерів Чорний "прокачував" ауру Медведчука та переконував, що добре його охоронятиме – і тому має стати нардепом. У 2019 році Медведчук "протягнув" охоронця у парламент за партійним списком.

Сеанс зі "сліперами"

Окрім того, за допомогою сумнівних "спеціалістів" Чорний лякав Медведчука "американськими гіпнотизерами" і всіляко "працював" над його "магічною" перемогою на парламентських виборах. Через "магів" Чорний нав’язував Медведчуку свій авторитет і "нарощував" рейтинг ОПЗЖ.

Сеанс зі "сліперами"

На комп'ютері також знайшли фото українських політиків – Володимира Зеленського, Петра Порошенка, Вадима Новинського, Євгена Мураєва, Святослава Вакарчука та Олександра Вілкула. Зі знімками Зеленського та Юрія Бойка навіть проводили якісь ритуали.

На ноутбуці знайшли фото політиків

На одному з відео гіпнолог розпитує, як Чорному через Медведчука досягти успіху завдяки близьким стосункам Путіна зі своїм кумом. "Сліпер" каже, що російський диктатор нібито вірить в усе, тому можна пробувати.

Журналісти зробили висновок, що гіпнологи і "сліпери", сеанси з якими проводив Чорний, мешкають у Росії, бо вони говорять "сюди до Росії", "їхня Вєрховная Рада" і "тут у Пітері".


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації