У Польщі немовля народилося через 55 днів після смерті матері

НЕЙМОВІРНО, АЛЕ ФАКТ /

У польському Вроцлаві сталася надзвичайна подія. Завдяки зусиллям лікарів жінка змогла народити дитину після 55 днів після власної смерті, передає 5 Канал.

Як пише газета Wroclavska, у жінки був прогресуючий рак мозку. Лікарі діагностували його смерть, коли хвора була на 17 тижні вагітності. Дитина була ще занадто мала, щоб вижити. Лікарі виявили, що серце жінки ще функціонує, тому змогли підключити її до системи штучної підтримки життєдіяльності.

Як зазначили медики, зазвичай штучна вентиляція легень (ШВЛ) здійснюється протягом кількох днів, однак у цьому випадку, щоб дитина встигла достатньо підрости, підтримувати життєдіяльність тіла вагітної довелося майже 2 місяці.

Кесарів розтин жінці провели на 26 тижні вагітності. Одразу після цього її відключили від апарату ШВЛ. Новонароджений хлопчик мав слабке дихання, у нього були ознаки інфекції, серцевої недостатності і порушення обміну речовин. Але зараз він вже достатньо зміцнів і тато зміг забрати малюка додому.

Схожий випадок стався у 2013 році в Угорщині. У жінки, яка була на 15 тижні вагітності, стався інсульт, що призвів до смерті мозку. Немовля ж народилося через 12 тижнів з вагою 1420 г, а жінка стала донором для п'яти хворих людей.

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації