У село на Львівщині прилетів НЛО і залишив по собі загадкові сліди

ШО ТО БУЛО? МАБУТЬ НЛО! )


У селі Цеперів, що на Львівщині, місцеві мешканці стверджують, що до них прилітав НЛО. Доказом цього стали дивні круги, що залишилися на місцевому полі. Здивовані мешканці села вважають, що це слід від космічного корабля прибульців, повідомляє телеканал ZIK. За словами місцевих хлопців, вони почули щось дивне у полі, повертаючись з дискотеки.

 

А напередодні появи дивного сліду у селі неспокійно поводилися собаки. Місцеві мешканці також переконані, що такої величини коло серед пшениці – це справа не людської руки. "Він рівний, тож трактор чи комбайн не міг залишити такого сліду", - стверджує місцевий фермер.

 

Мешканці села також розповіли, що 9 років тому вони бачили помаранчевий летючий об'єкт над сусіднім селом. Походження слідів на полі зараз досліджуватимуть спеціалісти, яких селяни хочуть запросити до Цеперова. А тим часом сюди з'їжджаються люди, щоб побачити та сфотографуватися біля дивовижі. Нагадаємо, нещодавно британський уряд розсекретив сотні документів про НЛО та інопланетян. Загалом оприлюднено понад 25 папок, що містять понад 700 документів про НЛО за період спостереження з 2007 по 2009 роки.

 

БукІнфо (с)

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації