Підполковник ВПС США зізнався, що бачив НЛО та інопланетян - "у них дуже довгі руки з трьома пальцями"

ЩО ТО БУЛО? МАБУТЬ НЛО... / 

 

Підполковник військово-повітряних сил США Річард Френч (Richard French), розповідаючи про інцидент 1950 року, зізнався, що бачив інопланетян та їхні кораблі. На початку 1950-х у США заснували проект під назвою "Синя книга" (Project Blue Book), метою якого було зібрати, вивчити і проаналізувати повідомлення про НЛО. До моменту припинення проекту, що сталося в 1970-му році, фахівці заявили, що прибульців, як і їхніх літальних апаратів, не існує, а дивні об'єкти - літаки або природні явища, пише FederalPost.

У діяльності проекту брав участь підполковник військово-повітряних сил США Річард Френч, перед яким було поставлено завдання припиняти хибні повідомлення про появу НЛО. В обов'язки військовослужбовця також входив виїзд на місце передбачуваного контакту з прибульцями.

Френч не поширювався про побачене ним під час роботи, але на нещодавньому слуханні про розкриття інформації, що відбувалося у Вашингтоні, округ Колумбія, 83-річний відставний офіцер зізнався, що на свої очі бачив інопланетян і їхні кораблі.

За словами екс-підполковника, на початку 1950-х років від жителів канадського міста Сент-Джонс, столиці провінції Ньюфаундленд і Лабрадор, надійшли відомості про те, що біля узбережжя Атлантичного океану помічено кілька НЛО. Начальство наказало Френчу виїхати в Сент-Джонс і розібратися в ситуації.

"Мені сказали, що є звіт про нерозпізнані літальні об'єкти, і я повинен зайнятися цим розслідуванням, - згадує колишній співробітник проекту. - Мені надали інформацію, згідно з якою два апарати занурилися у воду зі швидкістю приблизно 100 миль на годину (161 км/год). До моменту мого приїзду на пристані зібралося багато людей, з-поміж них кілька місцевих поліцейських, які з подивом дивилися на водну поверхню.

Вода була дуже прозорою, і я чітко побачив два круглих судна, кожне з яких було близько 18 футів (5,5 метра) в діаметрі і заввишки 3 фути (0,9 метра). Об'єкти плавали під поверхнею води на відстані кількох футів одне від одного і 20 футів (6 метрів) від берега.

Біля кораблів я побачив двох істот світло-сірого кольору близько 2 або 3 футів заввишки (0,6-0,9 метра). У них були дуже тонкі довгі руки з двома або трьома пальцями. Верхня частина голови цих створінь була набагато ширша за їхню лінію щелепи, а очі були розкосими і начебто без зіниць. Вони видавалися, як прибульці з фільму.

Потім один з кораблів вилетів з води, але повернувся через 20 хвилин. Істоти знову підійшли до апарата і почали якісь дії. Через 20 хвилин обидва кораблі повільно піднялися з води, прискорилися і зникли з виду. Я думаю, що інопланетяни ремонтували засоби пересування і перевіряли їхню надійність".

Як повідомляє Huffington Post, підполковник подав рапорт, в якому вказав, що бачив іноземний транспортний засіб.

"О, я не сумніваюся, що це були НЛО з прибульцями на борту. Але моїм завданням було розвінчати історію про інопланетян, тому я зробив усе можливе, щоб досягти поставленої мети", - зізнався Річард Френч.

Нагадаємо, наприкінці січня в небі над Мексикою зафіксували на відео аж вісім нерозпізнаних літальних об'єктів. Судячи з трихвилинного відеоролика, викладеного очевидцем "інопланетного параду" на відеохостинг YouTube, запис був зроблений 26 січня 2013 року, а з'явився він у Мережі 31 січня.
 

У квітні у Великобританії очевидці побачили в небі над Манчестером і зняли на відео невідомий літальний об'єкт. 

 

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації