Рибалка виловив краба із зображенням Ісуса Христа, схожого на бін Ладена

НЕ ВІР ОЧАМ СВОЇМ... / 

 

Рибалка Джон Канфілд з Вашингтона виловив краба, на череві якого ніби зображено лик Ісуса Христа. Проте коли ще кілька людей переглянули запис з риболовлі, це зображення їм більше нагадало "портрет" Усами бін Ладена. Спочатку католик Канфілд не збирався нікому розповідати про виявлення лику Христа, але його переконала дружина. Коли історія потрапила в пресу, журналісти висунули свою версію того, чий "портрет" було знайдено.

Зображення на череві краба більше нагадує Усаму бін Ладена, зазначає The Huffington Post. Водночас і репортер MYNorthwest.com, який розповів історію про таємничий малюнок, не наполягає, що цей "портрет" нагадує Ісуса. "Ніхто не заявляє, що це Ісус Христос. Просто зображення начебто схоже на відомий портрет Христа. Дуже схоже", - розповідає журналіст, повідомляє ТСН.

Він також пізніше зізнався, що щоразу, коли він знову дивиться на фотографію, йому все більше і більше здається, що на "портреті" - бін Ладен. Крім фотографій і відео, доказів існування "портрета" на крабі немає. Річ у тім, що краб із зображенням виявився самкою, і його відпустили назад у воду, бо на них полювати заборонено.

Зазначимо, що півтора місяці тому біля берегів Австралії рибалка зловив величезного краба, схожого на монстра. Це величезний краб з роду гігантських тасманійських крабів. Такі гіганти не так часто потрапляють у сітку, тому рибалка вирішив продати "чудовисько", яке назвали Клодом, британському акваріуму за 3 тисячі фунтів стерлінгів.
 

Майже п'ять років тому несподіваний улов виявили севастопольські рибаки, коли піднімали сіті з 30-метрової глибини Балаклавської бухти. Серед звичайної риби був великий краб сірувато-блакитного кольору з панциром незвичайної форми. Спеціалісти уточнили, що це краб-плавунець вагою 300 г і шириною панцира 17 см, звичайне місце існування якого Атлантичний океан, Середземне, Егейське і Мармурове море. Батьківщина цього виду крабів - східне узбережжя США. 

 

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації