Росіянка 2 роки тримала в морозилці труп інопланетянина (фото)

ШО Ж ТО БУЛО? / 


Пенсіонерка з російського Петрозаводська два роки зберігала у себе вдома заморожений труп інопланетянина. Зарубіжні уфологи вже почали вивчати фотографії прибульця, намагаючись визначити, наскільки правдива ця історія. Як розповіла жінка, восени 2009 р. у дворі її дачного будиночка в карельському селищі Машезеро зазнав аварії НЛО.


Почувши страшний гуркіт, Марфа Єгорівна вискочила з дому і знайшла у дворі спотворену купу металу, від якої йшов сильний жар. Поруч з палаючими уламками лежало тіло гуманоїда, який був одягнений у захисний комбінезон.

Згідно з розповіддю жінки, істота з великим ротом і великими очима на зріст близько 50 см, яка нагадувала щось середнє між людиною і рибою, не подавала ознак життя.

Пенсіонерка покликала на допомогу чоловіка, і вони перетягли прибульця в свою машину, після чого відвезли до Петрозаводська. Замість того щоб звернутися до вчених чи в компетентні органи, подружжя вирішило лишити інопланетянина у своїй оселі. А щоб він не зіпсувався - упакували в поліетилен і помістили згорток у холодильник.

Уламки літального апарату, на якому прибув гість з інших світів, зникли наступного дня. Сусіди розповіли, що на городі Марфи Єгорівни весь день копалися люди в костюмах хімзахисту, за якими, в свою чергу, спостерігали люди в штатському.

Можливо, вони визнали, що пілот НЛО вижив і втік з місця аварії своїм ходом, так як про долю інопланетянина у господарів будинка ніхто не поцікавився. Ця історія отримала продовження через два роки по тому. Днями до Марфи Єгорівні завітали незнайомі люди, які представилися співробітниками Карельської академії наук, і вилучили вміст холодильника.

Зрозумівши, що втратила речовий доказ контакту з позаземним розумом, жінка вирішила розповісти про те, що трапилося журналістам. А щоб не бути голослівною, поділилася фотографіями, зробленими в той період, коли прибулець зберігався в холодильнику.

Ці кадри вивчили фахівці-уфологи, інформує Daily Mail. Експерт з паранормальних явищ Майкл Коен попередив, що ця історія може виявитися банальним розіграшем, проте відзначив, що можливість реальної зустрічі з інопланетянином також не можна відкидувати.
Що стосується зовнішності інопланетянина, Коен порахував її цілком придатною для гостя з інших світів.

"Ймовірно, більшість інопланетних істот будуть виглядати в наших очах так само дивно, як і цей екземпляр", - сказав уфолог.

Видання відзначає, що останнім часом в північних регіонах Росії почастішали випадки, коли люди бачили НЛО і прибульців.

Втім, випадки розіграшів також не рідкість. У квітні два іркутських студента, 18-річний Тимур Хілал і 19-річний Кирило Власов, опублікували на YouTube відеозапис, з якої випливало, що їм пощастило знайти тіло прибульця в снігу.
 

Коли роликом зацікавилися в правоохоронних органах, хлопці зізналися у розіграші і повідомили, що опудало гуманоїда вони зліпили з хліба. 

 

На фото The Daily Mail: Росіянка 2 роки тримала в морозилці труп прибульця.

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації