Буковину відвідує НЛО? У селі Подвірне в Новоселицькому районі щороку на полі з’являються загадкові кола

ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ /


Після публікації на порталі БукІнфо за 27 червня 2011 року «На Вінничині вчені з металошукачем досліджували загадкові круги на полі» (передрук з «Газети по-українськи»), до редакції звернулися жителі села Подвірне Новоселицького району Чернівецької області з повідомленням про… загадкові фігури на траві, котрі регулярно (декілька останніх років) з'являються на одному з пагорбів неподалік від села!

 

Вони спостерігаються у вигляді темно-зелених кіл (за рахунок більш інтенсивним забарвленням по краям ) При обстеженні з близької відстані виявляється , що ці фігури не зовсім правильної округлої форми, які на віддалі видаються за кола різних розмірів.

 

Щоправда, до середини літа, ці знаки поступово зникають, зливаючись з навколишнім трав'яним покриттям, проте це лише додає інтриги у питанні етимології їхнього походження.

 

На жаль, спеціалістів по УФО та зв'язкам з неземними цивілізаціями на Буковині (тим більше у селі Подвірне) немає, тому редакція звертається до усіх , хто міг би пояснити це явище, для отримання хоча б якогось пояснення щодо описаної аномалії.

 

Причетність «знаменитої чупакабри» до цих проявів, очевидно, виключається:) Світлини «Зелених знаків» у селі Подвірне, надіслані БукІнфо, додаються.

 


БукІнфо (с)
Фото Олександра Кота, БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації