На Волині маленька дівчинка померла від передчасного старіння (ФОТО)
ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ... /
На Волині 8-річна Анна Сакидон померла від рідкісної хвороби – кожен рік її життя рахувався, як 8-10 років. Анна Сакидон мала рідкісний синдром Хатчинсона-Гілфорда. Нині в Україні відомо лише про 2 випадки цього захворювання, пише 24 канал.
Про смерть дівчинки Віснику повідомив директор Волинської обласної дитячої лікарні Сергій Ляшенко.
8-річна Анна Сакидон проживала з батьками у селі Качин Камінь-Каширського району, що на Волині. На момент смерті дівчинки, її біологічний вік становив понад 70 років.
Синдром Хатчинсона-Гілфорда – що це?
Або ж прогерія – рідкісна та невиліковна генна мутація, яка характеризується пришвидшеним старінням у дітей.
Діти з цим синдромом, попри свій вік, виглядають відповідно до біологічного – шкіра та внутрішні органи "старіють". Відомо, що у всьому світі через прогерію страждають близько 100 дітей.
Фото волонтерів
Більше новин по темі:
-
П’ять корів залишили на безлюдному острові: через 130 років генетичне дослідження здивувало науковців. Довелося тисячі тварин убити -
Загадковий 4-метровий «велетень» і шестикутна зірка: Пентагон розсекретив нові матеріали про НЛО -
Знак з небес. Над США вибухнув метеорит силою 300 тонн тротилу: вогняну кулю бачили у кількох штатах -
Пентагон оприлюднив нові секретні матеріали про НЛО: показали відео з “миттєвим прискоренням” дивного об'єкта -
Українська пенсіонерка, яка пережила Чорнобильську катастрофу, народила у 66 років -
Це чупакабра? На Івано-Франківщині зняли на відео невідому істоту з довгими ногами та дивною мордою
