Заступниця голови Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш написала заяву на звільнення - джерела БукІнфо

Заступниця голови Чернівецької ОВА, депутатка обласної ради від фракції “Слуга народу” Юлія Грицку-Андрієш написала заяву на звільнення за власним бажанням. Про це повідомили БукІнфо кілька добре проінформованих джерел.

Причиною називають те, що вона нібито не змогла пройти столичну спецперевірку і отримати доступ до держтаємниці, як чиновниці такого рангу. Джерела стверджують, що залишатися далі в такій якості пані Юлія просто не могла, так само, як просто чекати на офіційне звільнення. Саме тому знайшовся варіант звільнення за "власним бажанням", або за "погодженням сторін".

Деякі телеграм-канали пишуть, що у Юлії Грицку-Андрієш нібито є друге громадянство сусідньої Румунії, однак жодних підтверджень цьому наразі немає.

Нагадаємо, начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк представив колективу адміністрації Юлію Грицку-Андрієш, як свою нову заступницю, 1 червня минулого року.

«Від сьогодні Юлія Петрівна починає працювати у нашій команді, вона відповідатиме за освітній та соціальний блок. Я знаю її як професійну та успішну менеджерку. Впевнений, що вона покаже хороші результати. Ми обіцяємо всебічну підтримку та допомогу. В добрий час», - сказав тоді на представленні Руслан Запаранюк.

Грицку-Андрієш до свого признання була приватним підприємцем, відомою волонтеркою. Проявила себе з найкращого боку, створивши разом із деякими колегами по обласній раді у перші дні війни гуманітарний хаб на кордоні Румунії та України «Help Ukraine Romania». Хаб був одним із найбільших центрів гуманітарної допомоги та мав набагато більше довіри, аніж заснований тодішнім головою Чернівецької ОВА Сергієм Осачуком сумнозвісний гуманітарний штаб у ФОК «Олімпія», який потім закрили через гучні корупційні скандали.

Як відомо, у липні минулого року, після відкритого кримінального провадження проти розкрадання гравію, в якому фігурував тодішній голова фракції "Слуги народу" в обласній раді Володимир Жаровський, обласний осередок партії більшістю голосів усунув його з посади, обравши саме Юлію Грицку-Андрієш головою фракції. Проте, того ж дня колишня голова осередку, народна депутатка Олена Лис, скасувала таке рішення своїх буковинських однопартійців, оскільки завжди була наближена до команди звільненого екс-голови Чернівецької ОВА Сергія Осачука.

Цікаво, що голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, який згодом сам очолив обласний осередок "Слуги народу", спочатку призначає Юлію Грицку-Андрієш своєю заступницею у військовій адміністрації, й водночас, замінивши в кріслі голови обласного осередку нардепку Лис, повертає депутатці обласної ради Юліїї Грицку-Андрієш статус голови фракції.

Декларація про доходи

Заступниця голови Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш із 2007 року володіє земельною ділянкою площею 2499 м кв у селі Чагор. Там же у неї з 2022 року є будинок площею понад 400 квадратів.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті НАЗК у декларації чиновниці про доходи за 2022 рік.

Чоловік чиновниці, Юліан Андрієш, із 2016-го року володіє квартирою в Чернівцях площею 70 м кв. Із 2013 - двома земельними ділянками в селі Тереблече розміром 984 та 1486 кв.м.

У листопаді 2018-го року, тобто ще до зайняття посади заступниці голови ОВА, Юлія Грицку-Андрієш придбала авто FIAT 500 L 2017 року випуску вартістю понад 528 тис грн.

У 2022 році Юлія Грицку-Андрієш заробила за основним місцем роботи - ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" - 377,5 тис грн. Отримала дохід, виплачений самозайнятій особі, від благодійного фонду "Громада Хаб", - 263,4 тис грн.

Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 292,6 тис грн.

Станом на кінець 2022 року Юлія Грицку-Андрієш готівкою зберігала 20 тис. євро та 40 тис. дол. На банківських рахунках у неї було 6 тис євро та 4 тис дол.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації