Жителі Банилова, які потерпають від зруйнованого газопроводу, біля стін ОДА освистали Осачука та проводжали криками: "Ганьба, йди у відставку"

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук вийшов до жителів села Банилів, які пікетували облдержадміністрацію. Він сказав, що "газ та тепло будуть", втім не вказав терміни. Через це люди почали викрикувати "Ганьба" та проводжали Осачука криками: "Йди у відставку".

Про це повідомляє Суспільне Буковина.

Голова Чернівецької ОДА вийшов до жителів Банилова та говорив про тендерну процедуру та ремонтні роботи. За його словами, роботи з демонтажу пошкодженої труби має виконувати компанія "Чернівцігаз".

"Вчора у мене був керівник компанії Віктор Горда. Він сказав, що вони вже трубу купили, обробляють. Цей процес зварювання труби займає тиждень", — сказав Осачук.

Фото Суспільне Буковина
Фото Суспільне Буковина
Фото Суспільне Буковина

"Голова громади безвідповідально підбурює людей до емоційних кроків, а міг би просто принести теплого чаю будівельникам. Швидкість робіт не залежить від того, чи будуть знімати відео із дітьми на дорозі", – написав Осачук на своїй сторінці у Facebook.

"За підтримки Президента України обласний бюджет отримав необхідні кошти. Прошу людей не ставати інструментом маніпуляцій, потрібно зовсім трохи терпіння", – додав голова ОДА.

У відповідь люди запитували про терміни ремонтних робіт та коли газопостачання подадуть в оселі.

До пікетувальників вийшов голова Чернівецької ОДА. Його проводжали криками "йди у відставку"
Голові ОДА Осачуку жителі Банилова вигукували: “Ганьба! Йди у відставку!” Фото Суспільне Буковина

"Ви нам обіцяли, що газ буде 1 листопада? Чому не дотримали слова", — викрикували мітингувальники.

Опісля цього голова ОДА сказав, що "газ та тепло" буде, втім не вказав терміни. Люди почали кричати "Ганьба" та "Йди у відставку". Так проводжали Осачука до бокового входу до ОДА.

У коментарі Суспільному керівник департаменту капітального будівництва ОДА сказав, що наразі облдержадміністрація відповідає за річище-регулювальні роботи, їх виконує підрядник. Однак не можуть демонтувати пошкоджену газову трубу, адже це має зробити сертифікована компанія.

"За моєю інформацією, "Чернівцігаз" розпочне демонтаж не раніше цієї суботи", — сказав Гладюк.

Мітингувальники направились до адмінбудівлі "Чернівцігазу".

Нагадаємо, з понеділка жителі Банилова, які досі не отримали газопостачання, вдалися до акції протесту і перекрили дороги місцевого значення.

ДОДАНО ВІДЕОСЮЖЕТ ТРК “ЧЕРНІВЦІ”


Коментарі:
Більше новин по темі: