Заступниця голови Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш знову очолить фракцію політичної партії «Слуга народу» в обласній раді

Як стверджують наші джерела, заступниця голови Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш знову очолить фракцію політичної партії «Слуга народу» в обласній раді.

Як відомо, після відкритого кримінального провадження проти розкрадання гравію, в якому фігурував тодішній голова фракції "Слуг народу" Володимир Жаровський, обласний осередок партії більшістю голосів усунув його з посади, обравши саме Юлію Грицку-Андрієш головою фракції. Проте того ж дня колишня голова осередку, народна депутатка Олена Лис, скасувала таке рішення своїх буковинських однопартійців.

Аж ось голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк спочатку призначає Юлію Грицку-Андрієш своєю заступницею у військовій адміністрації, й водночас, замінивши в кріслі голови обласного осередку нардепку Лис, повертає депутатці обласної ради статус голови фракції.

Юлія Грицку-Андрієш

Грицку-Андрієш справді проявила себе, створивши разом із іншою депутаткою облради Лілією Бортич у перші дні війни гуманітарний хаб на кордоні Румунії та України «Help Ukraine Romania». Хаб був одним із найбільших центрів гуманітарної допомоги та мав набагато більше довіри, аніж заснований тодішнім головою Чернівецької ОВА Сергієм Осачуком сумнозвісний гуманітарний штаб у ФОК «Олімпія».

Проте рішення Запаранюка все ж змушує замислитися тих, хто стежить за місцевими політичними процесами. Не викликає жодного сумніву, що Юлія Грицку-Андрієш є представницею більшості в обласній раді, лояльної до голови Олексія Бойка. А як відомо, між обласною радою та ОВА раніше існувало політичне непорозуміння.

З цієї причини виникає чотири ймовірні тези.

Перша – Руслан Запаранюк не знає, кого обрав очолювати фракцію Слуг в обласній раді. В такому разі виникає питання, чи розуміє він політичні процеси в області.

Друга – він також лояльний до голови обласної ради, а тому призначає людей з політичної орбіти Олексія Бойка та працює на депутатську більшість в обласній раді.

Третя – це жест доброї волі з боку очільника ОВА, на знак примирення після внутрішніх непорозумінь між облрадою та ОВА.

Так, у той час, як попередній голова фракції Володимир Жаровський лише втрапляв у скандали з фігуруванням у кримінальному провадженні, конфіскацією машини для потреб ЗСУ та відпочинком на курортах Угорщини, Грицку-Андрієш чесно здобувала собі позитивний імідж у міжнародних, волонтерських проектах і як депутатка.

Однак питання залишається відкритим: Запаранюк свідомо робить те, що вигідно Бойкові, чи ж необізнаний у політичних процесах, що відбуваються на Буковині?

Мирослав РУДЕНКО, для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації