"Я зрозумів, що можу допомагати буковинцям": Запаранюк розповів, чому не жалкує про те, що вже рік на посаді губернатора

Голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк не жалкує про те, що перебуває на посаді губернатора. Так він відповів на запитання журналістів під час пресконференції, присвяченій річниці з призначення його на посаду голови ОВА.

- Дійсно не жалкую, - зауважив Запаранюк. - Це надзвичайно великий досвід і розуміння того, що все ж таки ти можеш допомогти буковинцям і ти робиш все можливе, все правильно можливе, щоби люди відчули результат.

Руслан Запаранюк також додав, що робить усе можливе для розвитку області.

"Думаю, буковинці можуть побачити спільну працю нашої влади, зокрема й міста, обласної ради. Ми працюємо згуртовано, спільно, разом, для всієї Буковини, - зазначив голова ОВА. - Є робота, яку ми повинні зробити. Тому все злагоджено. У нас налагоджена ділова, конструктивна робота як із обласною радою, так і міською".

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Запаранюка головою Чернівецької обласної державної адміністрації замість Сергія Осачука, указом від 11 липня 2022 року. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації