У санаторії "Брусниця" на Буковині надаватимуть реабілітаційні послуги: Бойко відновив дозвіл на користування надрами

Державна служба геології та надр України видала наказ про надання спеціального дозволу на користування надрами Чернівецькому обласному комунальному підприємству «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Нині триває робота над тим, аби у санаторії можна було надавати реабілітаційні послуги.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Дозвіл видали на 20 років за зверненням Чернівецької обласної ради. Це стало результатом послідовної роботи, яка тривала понад півтора року. Спецдозвіл отримано без залучення державних коштів.

«Ми розпочали працювати над цим наступного дня після того, як Верховний Суд ухвалив рішення про скасування дії спеціального договору. Було докладено чимало зусиль і тепер маємо позитивний результат. Дякую за конструктивну співпрацю голові Державної служби геології та надр України Романові Опімаху», – зазначив голова обласної ради Олексій Бойко.

Нагадаємо, що 9 вересня 2021 року Верховний Суд України виніс ухвалу, у якій постановив припинити право на користування надрами шляхом анулювання дії спеціального дозволу, наданого Чернівецькому обласному комунальному підприємству «Бальнеологічний санаторій «Брусниця».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації