У Чернівецькій ОКЛ з’явилися дві нові реанімаційні палати та облаштували стоянку для автомобілів

Дві нові реанімаційні палати з’явилися у ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня". Призначені вони для пацієнтів з гострими порушеннями мозкового кровообігу (інсультами) та хворих з інфарктами. У кожній з цих палат є 5 функціональних ліжок, встановлено високоякісне медичне обладнання, сучасні системи моніторингу, підведені медичні гази.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада у Фейсбук.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав сьогодні комунальну медичну установу, оглянув новостворені реанімаційні пости та поспілкувався із генеральним директором.

Дмитро Домбровський поінформував посадовця про те, як будуть використовуватися ці палати. Він, зокрема, зазначив, що кількість пацієнтів, які цього року потрапили до реанімаційного відділення із діагнозами інфаркт та інсульт, становить 253 та 316 відповідно. Тому, за словами лікаря, створення окремих палат для таких хворих сприятиме покращенню їх лікування та полегшенню перебігу їх хвороби. Ремонтні роботи та закупівлю обладнання здійснили за кошти медустанови.

Крім цього у Чернівецькій ОКЛ оновили стенди з інформацією про роботу медичної установи. Вони розташовані при вході на територію закладу. Тут можна прочитати про послуги, які надаються у лікарні, про доступні ліки, та переглянути відео про роботу лікарів і відділень.

Тепер кожен пацієнт чи відвідувач за допомогою смартфона через QR-код може перейти одразу у конкретний розділ сайту лікарні і дізнатися всю потрібну інформацію. Крім того, ця новація допоможе покращувати роботу лікарні, адже з’явилася така функція, як залишити відгук про установу чи конкретного працівника. На інформаційному стенді відобразили детальний план розміщення будівель та відділень медзакладу, а по всій території установили вказівники.

Також у Чернівецькій обласній клінічній лікарні облаштували стоянку для автомобілів на 15 паркувальних місць. Заїхати на неї можна з вулиці Буковинської.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації