Щоб ворог не пройшов: Буковина допомагає будувати на Донеччині захисні фортифікаційні споруди

Буковина активно нарощує оборонні рубежі на сході України.

Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація.

Зокрема, наша область допомагає будувати лінію оборони та військові інженерно-технічні споруди, облаштовувати системи загороджень на Донеччині. Також до будівництва фортифікацій залучені й інші регіони.

Так, за інформацією пресслужби Івано-Франківської ОВА, наразі в регіоні набирають 300 робітників, які готові долучитися до будівництва фортифікаційних споруд на Донеччині.

"Заробітна плата складатиме 20 тисяч гривень. Окрім того, людей забезпечать житлом та харчуванням. Ті, хто погодяться допомогти з будівництвом оборонних споруд, отримають відстрочку від призову на період будівництва", — повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОВА.

Фото: Чернівецька ОВА

Що відомо про будівництво фортифікаційних споруд в Україні

Раніше, 24 листопада, при Міністерстві оборони створили Міжвідомчу робочу групу, яка вивчатиме проблеми будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд.

У грудні 2023 року уряд України виділив 31,7 мільйона гривень на завершення будівництва фортифікацій на одному з важливих напрямків, пише Суспільне.

12 січня 2024 року прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що з резервного фонду на будівництво інженерно-технічних і фортифікаційних споруд додатково виділили ще 2,5 мільярда гривень.

"З цих коштів 1,4 млрд грн піде на фортифікаційне обладнання оборонних рубежів. Ще 1,1 млрд грн — на облаштування смуг невибухових загороджень", — повідомив Шмигаль.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації