На Буковину в з-під російських бомб евакуювали 23 жителів з Великописарівської громади Сумщини — 10 дорослих та 13 дітей

Буковина продовжує підтримувати громадян, які вимушено покинули свої домівки через постійні ворожі обстріли.

Сьогодні до нас прибули 23 жителів Сумщини — 10 дорослих та 13 дітей. За моїм дорученням, з евакуаційного потяга їх зустріли працівники Чернівецької ОВА. А також представники партнерських громадських організацій, повіломив у Фейсбук начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Евакуйовані сімʼї проживатимуть у прихистку в селі Круглик Хотинської громади.

За кошти обласного бюджету у цьому приміщені зробили ремонт, створено належні умови для проживання. Усі мешканці закладу будуть забезпечені необхідними продуктами та засобами, написав Запаранюк.

За час повномасштабного вторгнення Буковина стала другим домом для понад 100 тисяч українців. Наразі в області проживає 80 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

За словами керівника області, сформований перелік місць тимчасового проживання області. У 74 закладах можуть проживати 3366 осіб, зараз у них перебувають 2 696 людей.

“Постійно комунікуємо з керівництвом Сумської області. У разі потреби, Буковина готова приймати евакуйованих жителів як Сумщини, так й інших регіонів України”, - додав очільник Буковини.

Фото Фейсбук Оксани Ковальової
Фото Фейсбук Оксани Ковальової
Фото Фейсбук Оксани Ковальової
Фото Фейсбук Оксани Ковальової

Про зустріч своїх земляків написала у своєму Фейсбуці журналістка, наша кореспондентка Оксана Ковальова, яка тиждень тому також змушена була евакуюватися зі своїми дітьми до Чернівців із багатостраждальної Сумщини:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації