Сесія Чернівецької обласної ради

У "БУДИНКУ З ЛЕВАМИ" / 

У Чернівцях розпочалася друга сесія Чернівецької обласної ради. Серед важливих питань порядку денного є внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік. Також у порядку денному сесії депутати планують призначити Ірину Яворську на посаду директора Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

Нових керівників сьогодні можуть отримати Педагогічний коледж ЧНУ, Чернівецький обласний ендокринологічний центр, Чернівецький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, - пише ІА АСС.

Крім того, на сесії депутати планують розглянути і затвердити Комплексну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2021-2022 роки, регіональну програму розвитку міжнародного співробітництва на 2021-2023 роки, Комплексну програму «Власний дім» на 2021-2025 роки, Комплексної програми розвитку туризму, культури в Чернівецькій області та інші. 

На початку засідання сесії депутати оголосили про створення двох міжфракційних об'єднань - «За духовність, моральність та християнський шлях розвитку Чернівецької області» і «Рівні можливості».

Трансляція наживо (ІА АСС):

 

 


Більше новин по темі:
Коментарі: