Осачук не думає про відставку та іншу посаду: "Я маю велике натхнення бути тут, на цій посаді та допомогти розвитку Буковини"

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук не отримував пропозицій щодо призначення на посади в українському уряді. Про це посадовець сказав сьогодні на своїй прес-конференції, відповідаючи на запитання журналіста molbuk.ua

Зокрема, на запитання кореспондента “Молодого буковинця”, чи правда, що Осачуку пропонували покинути пост голови Чернівецької ОДА взамін на посаду міністра культури України або міністра закордонних справ України, посадовець дав таку відповідь:

"Такі питання я чую щотижня. Такі питання, пропозиції і чутки дійсно циркулюють два роки. Коротка відповідь звучить: "Ні". Таких пропозицій не надходило і таких найближчих у мене намірів немає".

Голова ОДА додав, що, спілкуючись із керівниками різних управлінь у Чернівцях, дійшов до висновку, що всі вони "єдині в одній жартівливій емоції".

"Кажуть – спочатку ти радієш, що тебе призначили на цю посаду, а з другого дня тебе з цієї посади вже починають "знімати". Тобто, це є очевидним і невід’ємним супутником будь-якого керівника, бо є люди, які вважають, що їм було би краще, якби цього керівника поміняли", – сказав Осачук.

"Тому я сприймаю це як фонове звучання завзятих опозиціонерів, які не приймають ті зміни, які я запроваджую. Спочатку в них тактика – знівелювати, "вирити яму" і скинути туди, на "біле" сказати "чорне". Але коли вони бачать, що це не спрацьовує, тоді починаються чутки – "він йде на підвищення". Головне їм досягти результату – забрати його звідси", – сказав посадовець.

"Таких пропозицій я не отримував, але я маю велике натхнення бути тут, на цій посаді та допомогти розвитку Буковини", – зауважив голова ОДА.

Нагадаємо, у середу жителі Банилова, пікетуючи приміщення Чернівецької ОДА через відсутність газопостачання у селі, вигукували Осачуку: "Ганьба! Йди у відставку".

Фото: Суспільне Буковина


Коментарі:
Більше новин по темі: