Олег Горбатюк: "Коли ОДА заявляє, що не всі громади зверталися до адміністрації щодо співфінансування доріг, то це неправда. Бо звертаються всі керівники, а гроші відправляють лише у певні громади"

У Чернівцях сьогодні відбулася зустріч радника т.в.о. голови Укравтодору Вадима Олійника з головами громад Буковини та представником Чернівецької ОДА.

Під час цієї зустрічі Вадим Олійник розповів про ефективні кроки громад, які дозволять їм при взаємодії з Укравтодором та обласною владою ремонтувати дороги на місцях, - пише "Молодий буковинець"

"Ми звикли, що у нас є проблеми, але немає візії, як їх вирішувати. Я хотів би цю нараду з головами громад провести під ракурсом – що ми можемо змінити, щоб було краще, бо озвучувати проблеми ми вміємо, а розв’язувати їх – не завжди", – повідомив він.

"Насамперед Чернівецька область – цікавий туристичний куточок нашої країни. Це і обличчя для міжнародних туристів. Але внаслідок сталого недофінансування дорожньої галузі у цьому регіоні виникли проблеми з дорогами. Тому я вирішив поділитися досвідом Київської області, як вона реалізує інфраструктурні проекти і як можна було би їх реалізувати. Можливо, перенести цей позитивний досвід в Чернівецьку область", – повідомив Вадим Олійник.

Голова Рукшинської територіальної громади Олег Горбатюк. Фото МБ

Голова Рукшинської територіальної громади Олег Горбатюк зауважив, що проблема з відсутністю доріг на Буковині є чи не найбільш болісною.

"Це найважливіша проблема для того, щоб відроджувати регіон, особливо периферію в нашій області.

Але ми як органи місцевого самоврядування, не можемо достукатись, щоб нас чули і щоб ми бачили план, за яким будуть ремонтуватися нові дороги.

Ми цього не бачимо. І коли ОДА заявляє, що не всі громади зверталися до адміністрації щодо співфінансування доріг, то це неправда. Бо звертаються всі керівники, а гроші відправляють лише у певні громади.

Заради цього ми хотіли зібрати голів громад, запросили представників ОДА і експерта з Києва, аби показати досвід України в цілому. І цей досвід можна було би реалізувати в межах нашої області, і щоб це було прозоро, а не скеровувалось у "ручному" режимі лише в якомусь одному напрямку", – повідомив Горбатюк.


Коментарі:
Більше новин по темі: