На сесії облради свободівці переконали депутатів підтримати медиків, які протидіють коронавірусу і не допустити туберкульозної епідемії, повернувши фінансування протитуберкульозним санаторіям

ВАЖЛИВЕ РІШЕННЯ /

Для потреби підтримки медиків, які протидіють коронавірусу та дій на недопущення подальшого поширення туберкульозу за поданням свободівських депутатів сесія обласної ради прийняла ряд звернень.

Перше звернення до керівництва держави стосується потреби належної обіцяної з державного бюджету додаткової оплати праці медичним працівникам, які на всіх рівнях медичних закладів дотичні до виявлення тестування та лікування інфікованих COVID-19 пацієнтів та пацієнтів які обстежуються на підтвердження інфікування коронавірусом. Друге звернення щодо потреби оперативного відновлення фінансування медично-санаторних закладів протитуберкульозного напрямку.

Про це у Фейсбук написав очільник буковинських свободівців, заступник голови облради Віталій Мельничук.

Влада на всіх рівнях, особливо зараз, коли насувається друга хвиля коронавірусу, має робити все для максимальної підтримки медиків, які роблять все можливе для збереження життя і здоров’я наших громадян. І маючи достатньо коштів у фонді на протидію коронавірусу необхідно керівництву України значну частину цих коштів надавати саме на підтримку медиків та на лікування тих, хто при позитивному результаті тесту на COVID-19 лікується в інфекційних відділеннях.

Також не менш важливим є відновлення фінансування протитуберкульозних санаторних закладів, адже захворювання туберкульозом та довготривале відновлення після хвороби і для дітей та дорослих є важливим. На зустрічі» з Президентом України в Чернівцях представники колективу Чернівецького протитуберкульозного санаторію "Садгора" говорили про цю соціально-орієнтовану проблему і були почуті. Президент дав доручення Кабінету Міністрів України підготувати відновлення фінансування протитуберкульозних санаторних закладів і саме щодо пришвидшення цього процесу проголосоване обласною радою вказане рішення.

Людям на місцях необхідно бути значно активнішими у відстоюванні своїх прав у всіх напрямках, адже за підтримку та допомогу людям системно відстоюють, практично лише свободівці та розрізнені групи депутатів та громадськості. Саме зараз, якраз напередодні виборів, в цей надскладний час російсько-української війни на Сході України, протидії коронавірусній інфекції, потребі боротьби з тотальною корупцією на всіх рівнях влади необхідно вибирати лише тих, хто справами допомоги людям займається не лише перед виборами, а постійно, - зазначив Віталій Мельничук.


Коментарі:
Більше новин по темі: