На Буковині будуватимуть житло та шукатимуть роботу переселенцям: реалізовують міжнародну програму

На Буковині розпочинається реалізація Міжнародної програми UA Habitat Program: «ЖИТЛО +5 для внутрішньо переміщених осіб у приймаючих громадах в Україні». Вона охоплює 5 напрямків допомоги внутрішнім переселенцям. Зокрема, забезпечення житлом, організацію охорони здоров’я та соціального захисту, харчування і зайнятості.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Першим етапом реалізації програми є формування груп консультантів для навчання, визначення координаторів груп та потенційних учасників Програми.

До них ввійдуть представники обласної ради та громад краю. Відтак ці групи напрацьовуватимуть паспорти бюджетних програм для ВПО за кожним із напрямків Програми, реалізація яких розрахована на термін до 2035 року.

Сьогодні Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко провів робочу зустріч із головами районних рад краю. Головним питанням порядку денного було організувати інформаційну кампанію для ширшого залучення громад до цього проєкту. Посадовець відзначив: «На початок року в області зареєстровано понад 80 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це люди, що залишились без своїх домівок і постійного місця роботи. Вони потребують нашої уваги та допомоги. Участь громад краю у міжнародній програмі дозволить звести житло для ВПО, створити робочі місця за рахунок інвесторів, організувати Пункти з розподілу продовольства і харчування, створити мобільні амбулаторії та соціальні офіси».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації